Enjoy the view Love Natalia

Filmy - Enjoy the view Love Natalia (6)

 • Będzie 2. edycja reality show Natalii Siwiec?

  Premierowe odcinki programu „Enjoy the View Love Natalia” z udziałem Natalii Siwiec i jej najbliższych były emitowane na antenie Viva Polska. Reality-show cieszył się dużą oglądalnością. Teraz na jego emisję zdecydowała się stacja TVN Style. Gwiazda ma nadzieję, że powstanie drugi sezon programu z jej udziałem. Jest zadowolona z tego, jak wypadła w pierwszej serii i nie uważa, że powinna coś zmieniać w kolejnej. Pojawienie się nowych bohaterów uzależnia od tego, co wydarzy się w jej życiu podczas nagrań do nowej edycji.
 • Natalia Siwiec o konflikcie z Patrycją Mikułą: Dopadnie ją karma

  Zakończył się pierwszy sezon reality show „Enjoy the View Love Natalia”. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie ciąg dalszy programu o życiu modelki, jednak pewne jest, że u boku Natalii Siwiec nie pojawi się już więcej jej była telewizyjna przyjaciółka Patrycja Mikuła. Panie pokłóciły się. Siwiec jest oburzona krytyką ze strony Mikuły.
 • "Enjoy the view Love Natalia" odc. 10 (1)

  Boję się zostawić te dwie gorące laski same – powie Mariusz. I nic dziwnego, a najlepszym tego dowodem niech będzie komentarz Natalii: To nie do wiary, ja nie wiedziałam, że ty tak potrafisz… Co skłoni Siwiec do takiego wyznania?
 • "Enjoy the view Love Natalia" odc. 10 (2)

  Półnagie ciała, szampan w basenie i klapsy w pupę – podczas babskiego wieczoru u Natalii będzie się działo.