Enjoy the view <3 Natalia

Artykuły - Enjoy the view <3 Natalia (11)

Filmy - Enjoy the view <3 Natalia (10)

 • Będzie 2. edycja reality show Natalii Siwiec?

  Premierowe odcinki programu „Enjoy the View Love Natalia” z udziałem Natalii Siwiec i jej najbliższych były emitowane na antenie Viva Polska. Reality-show cieszył się dużą oglądalnością. Teraz na jego emisję zdecydowała się stacja TVN Style. Gwiazda ma nadzieję, że powstanie drugi sezon programu z jej udziałem. Jest zadowolona z tego, jak wypadła w pierwszej serii i nie uważa, że powinna coś zmieniać w kolejnej. Pojawienie się nowych bohaterów uzależnia od tego, co wydarzy się w jej życiu podczas nagrań do nowej edycji.
 • "Enjoy the view Love Natalia" odc. 8 (2)

  W najbliższym odcinku Enjoy the view Love Natalia widzowie będą mogli poznać Natalię w zupełnie nowej roli. Otóż po raz pierwszy w swoim życiu gwiazda stacji VIVA Polska poprowadzi wykład „Jak budzić podziw?”. Pełna aula studentów, mnóstwo kamer i jej rodzice, którzy nie mogli przepuścić takiej okazji... Po wykładzie rodzice celebrytki pojechali z Natalią i Mariuszem do ich willi. Co tam zastali?
 • "Enjoy the view Love Natalia" odc. 8 (1)

  Po zakończeniu wykładu, który Natalia Siwiec wygłosiła na Uniwersytecie Wrocławskim, celebrytka i Mariusz postanowili zabrać rodziców do Warszawy. Tuż po wejściu do domu goście zauważyli, że zabawka, którą Gucio trzyma w budzie, jest dość egzotyczna. Na czym zostali przyłapani Natalia i Mariusz?
 • "Enjoy the view Love Natalia" odc. 7

  W najnowszym odcinku swojego reality show Natalia Siwiec stanie przed nie lada wyzwaniem. Dostała zaproszenie do porannej audycji radiowej Ranne Kakao, prowadzonej przez Tymona i Kędziora, w której będzie musiała zaśpiewać specjalnie przygotowany na tę okazję tekst!