energia

Artykuły - Energia (861)

Filmy - Energia (68)

 • Jak rozładować skumulowaną psią energię?

  Mogłoby się wydawać, że czas kwarantanny przysparza naszym pupilom wiele radości. Jednak ciągłe przebywanie w domu może być powodem napięć między psami a ich właścicielami. Jak zorganizować im czas w domu, by rozładować ich energię? O tym opowiedziała Sonia Maciuszek. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dobra energia na dobry początek dnia

  Jak zacząć dzień z dobrą energią? Basia Tworek, psycholog i instruktorka jogi, pokazała, jak wykonywać pięć rytuałów tybetańskich w pięć minut. – W tych rytuałach najważniejsze jest to: ruszaj się, oddychaj, daj sobie 10 minut rano – powiedziała. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Rozpocznij tydzień z dobrą energią!

  Rozpocznij tydzień z dobrą energią! Tomasz Choiński zaprezentował kilka ćwiczeń, które dodadzą energii o poranku. Trener pokazał poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Doradził także, co zrobić, gdy dopiero zaczynasz przygodę z treningami. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Natrętny dalmatyńczyk nie daje kotu spać

  Ten dalmatyńczyk ma wyjątkowo dużo energii, którą stara się zarazić wszystkich domowników. Jest jednak jeden oporny współlokator, który bardziej preferuje relaks. Kot Jack za nic ma sobie harce psiaka. (STORYFUL/x-news)