Emmy 2018

Artykuły - Emmy 2018 (4)

 • Emmy 2018: Jessica Biel i Justin Timberlake zadali szyku na ceremonii (zdjęcia)

  Emmy 2018: Jessica Biel i Justin Timberlake zadali szyku na ceremonii (zdjęcia)

  Justin Timberlake i Jessica Biel wzięli udział w poniedziałkowej (17 września) ceremonii rozdania nagród Emmy 2018. Jak prezentowała się gwiazdorska para?
 • Emmy 2018: Podczas odbierania nagrody oświadczył się swojej dziewczynie

  Emmy 2018: Podczas odbierania nagrody oświadczył się swojej dziewczynie

  Rozdanie nagród Emmy przyniosło w tym roku więcej radości niż zwykle. Reżyser Glenn Weiss podczas obierania nagrody postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie.
 • Emmy 2018 rozdane. Oto laureaci!

  Emmy 2018 rozdane. Oto laureaci!

  W Los Angeles odbyła się 70. jubileuszowa ceremonia wręczenia Emmy Awards. Matthew Rhys i Claire Foy zdobyli nagrody w najbardziej prestiżowych kategoriach - najlepszy aktor i aktorka w serialu dramatycznym. Najlepszym serialem dramatycznym została ponownie produkcja HBO "Gra o tron".
 • Emmy 2018: 22. nominacje dla "Gry o tron"

  Emmy 2018: 22. nominacje dla "Gry o tron"

  Co roku nominacje do nagrody Emmy wzbudzają wśród fanów seriali spore kontrowersje. Choć wiadomo, że każdy widz chciałby zobaczyć swoich ulubionych aktorów odbierających najważniejszą wśród amerykańskich wyróżnień nagrodę, to nie sposób nie zauważyć, że w tym roku Akademia Telewizyjna pominęła sporo osób i seriali, które na Emmy z pewnością zasługiwały. Klasycznie nie zapomniała jednak o "Grze o tron", która otrzymała aż 22 nominacje.