Emma Watson

Artykuły - Emma Watson (59)

 • Emma Watson: Od dziecka na ekranie

  Emma Watson: Od dziecka na ekranie

  Gra od najmłodszych lat, a na sławę nie musiała długo czekać. Widzowie znają ją przede wszystkich z serii filmów o Harrym Potterze, ale ma o wiele bogatszą filmografię. Część osób nie wie też, że Emma Watson to nie tylko gwiazda ekranu, ale również aktywistka i działaczka społeczna, wykorzystująca swoją sławę, by pomagać potrzebującym. W niedzielę Polsat Film przypomni "Piękną i Bestię", gdzie zagrała jedną ze swoich najlepszych ról.
 • Emma Watson: Nie tylko Hermiona

  Emma Watson: Nie tylko Hermiona

  W środę, 15 kwietnia, trzydzieste urodziny obchodzi Emma Watson, aktorka znana m.in. z serii filmów o Harrym Potterze, a także takich produkcji, jak "Piękna i Bestia" czy "Małe kobietki". Część osób nie wie, że Watson to nie tylko gwiazda ekranu, ale również aktywistka i działaczka społeczna, wykorzystująca swoja sławę, by pomagać potrzebującym.
 • Emma Watson przedstawia ekipę "Małych kobietek"

  Emma Watson przedstawia ekipę "Małych kobietek"

  Trwają zdjęcia do najnowszej adaptacji "Małych kobietek" Louisy May Alcott. Grająca jedną z sióstr March Emma Watson podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem zza kulis.
 • ​Emma Watson przekazała milion funtów ofiarom molestowania seksualnego

  ​Emma Watson przekazała milion funtów ofiarom molestowania seksualnego

  Brytyjska aktorka Emma Watson chce walczyć z molestowaniem seksualnym w Wielkiej Brytanii. Przekazała milion funtów dwóm stowarzyszeniom walczącym z tym zjawiskiem.
 • Emma Watson przekazała milion funtów na nietypowy cel

  Emma Watson przekazała milion funtów na nietypowy cel

  Brytyjska aktorka Emma Watson chce walczyć z molestowaniem seksualnym w Wielkiej Brytanii. Przekazała milion funtów dwóm stowarzyszeniom walczącym z tym zjawiskiem.
 • Emma Watson: Aktorka, feministka, ikona stylu

  Emma Watson: Aktorka, feministka, ikona stylu

  Od rezolutnej Hermiony Granger z bestsellerowej serii filmów o Harrym Potterze do walczącej o równouprawnienie kobiet ambasadorki ONZ. Emma Watson nieustannie zaskakuje udowadniając, że jest kimś znacznie więcej niż kolejną śliczną celebrytką.
 • Hakerzy ukradli prywatne zdjęcia Emmy Watson i Amandy Seyfried

  Hakerzy ukradli prywatne zdjęcia Emmy Watson i Amandy Seyfried

  W internecie znalazły się rozbierane zdjęcia Emmy Watson, Amandy Seyfried i wielu innych aktorek oraz modelek.
 • Emma Watson: Feminizm nie jest kijem służącym do bicia innych kobiet

  Emma Watson: Feminizm nie jest kijem służącym do bicia innych kobiet

  Emmie Watson zarzucono hipokryzję i pogwałcenie feministycznych ideałów po tym, jak aktorka częściowo odsłoniła piersi na jednym ze zdjęć w okładkowej sesji dla "Vanity Fair".
 • Emma Watson dba o środowisko

  Emma Watson dba o środowisko

  Brytyjska aktorka Emma Watson, znana z roli Hermiony w serii o Harrym Potterze, która ostatnio zagrała w filmie "Piękna i bestia" zmienia styl ubierania się. Aktorka zdecydowała się nosić wyłącznie ubrania w 100 procentach przyjazne dla środowiska.
 • Emma Watson śpiewa w filmie "Piękna i bestia" (utwór "Something There")

  Emma Watson śpiewa w filmie "Piękna i bestia" (utwór "Something There")

  W sieci pojawił się fragment utworu "Something There" z filmu "Piękna i bestia", który wykonuje Emma Watson.

Filmy - Emma Watson (1)

 • "Noe: Wybrany przez Boga"

  Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Żądzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameth (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi - destrukcji wszelkiego istnienia. Stopniowo zdaje sobie sprawę, że to wiadomość wysyłana mu przez samego Stwórcę, który postanowił oczyścić świat ze zła. Noe otrzymuje ostatnią szansę ocalenia życia na Ziemi...