Emma Stone

Artykuły - Emma Stone (60)

 • Emma Stone na filmowym i modowym szczycie

  Emma Stone na filmowym i modowym szczycie

  Tegoroczna zdobywczyni Oscara i jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Hollywood. Słynąca z oryginalnej urody i nienagannego stylu, który zawsze prezentuje na czerwonych dywanach. Emma Stone dołączyła niedawno do grona ambasadorek domu mody Louis Vuitton.
 • Emma Stone postawiła na kombinezon

  Emma Stone postawiła na kombinezon

  Podczas 61. Festiwalu Filmowego w Londynie odbył się pokaz najnowszego filmu Yorgosa Lanthimosa pt. „Zabicie świętego jelenia”. Rzadko zdarza się, żeby niemal wszystkie gwiazdy zaproszone na premierę, wyglądały tak świetnie.
 • Emma Stone najlepiej zarabiającą aktorką

  Emma Stone najlepiej zarabiającą aktorką

  ​Magazyn "Forbes" opublikował listę najlepiej opłacanych aktorek. Na czele zestawienia uplasowała się Emma Stone.
 • Licealista zaprosił Emmę Stone na bal! Co na to aktorka?

  Licealista zaprosił Emmę Stone na bal! Co na to aktorka?

  Licealista z Arizony postanowił zaprosić na bal maturalny tegoroczną laureatkę Oscara, Emmą Stone. W jaki sposób zamierza ją przekonać? Zobaczcie!
 • Oscary 2017: Justin Timberlake, Auli'i Cravalho i John Legend zaśpiewali na gali

  Oscary 2017: Justin Timberlake, Auli'i Cravalho i John Legend zaśpiewali na gali

  W trakcie ceremonii rozdania Oscarów zobaczyliśmy wykonania utworów nominowanych do nagrody w kategorii piosenka filmowa. Na scenie pojawili się m.in. Justin Timberlake oraz 16-letnia Auli'i Cravalho.
 • Recenzja "La ​La Land - Soundtrack": Nie raczy się odczepić

  Recenzja "La ​La Land - Soundtrack": Nie raczy się odczepić

  Zauroczona para wiruje z gracją przez nasycone rozmaitymi barwami kadry. Ona lekka jak piórko, on pewnym krokiem prowadzi ją przez kolejne melodie. Brzmi jak banał z produkcji filmowej klasy B. Całe szczęście "La La Land", podbijający właśnie serca publiczności film Damiena Chazelle'a, z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem w rolach głównych, to nie tylko piękne opakowanie. Oprócz walorów docenianych przez znawców sztuki filmowej, to także kawał całkiem niezłej, przemyślanej muzyki, we wszystkich barwach, które przewijają się przez ekran.
 • Gwiazdy Hollywood vs Donald Trump: "I Will Survive"

  Gwiazdy Hollywood vs Donald Trump: "I Will Survive"

  20 stycznia odbędzie się inauguracja prezydentury Donalda Trumpa. Z tej okazji gwiazdy Hollywood, we współpracy z magazynem "W", przygotowały swoją wersję utworu "I Will Survive".
 • Gwiazdy, które nie udzielają się w mediach społecznościowych

  Gwiazdy, które nie udzielają się w mediach społecznościowych

  Żyjemy w czasach, w których królują media społecznościowe. Większość gwiazd doskonale wie o tym, że dzielenie się swoim prywatnym życiem z fanami ciągle utrzymuje je na topie. Które z hollywoodzkich osobistości postanowiły jednak chronić swoją prywatność i nie prowadzą kont na popularnych portalach? Zobaczcie sami!
 • Ryan Gosling śpiewa w zwiastunie "La La Land"

  Ryan Gosling śpiewa w zwiastunie "La La Land"

  Pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "La La Land" - nowego obrazu Damiena Chazelle'a ("Whiplash"). W teaserze widzimy zakochanych granych przez Emmę Stone i Ryana Goslinga i słyszymy piosenkę śpiewaną przez tego ostatniego.
 • Emma Stone w "Walce płci"

  Emma Stone w "Walce płci"

  Aktorka dołączy do Steve'a Carella w komedii o sławnym pojedynku tenisowym.

Zdjęcia - Emma Stone (38)

Filmy - Emma Stone (4)

 • Oscary 2017: Emma Stone najlepszą aktorką

  Laureat Oscara za rolę w "Zjawie" Leonardo DiCaprio wręczył Oscara najlepszej aktorce pierwszoplanowej. Otrzymała go Emma Stone za kreację Mii w "La La Land". "Byłyście niezwykłe" - mówiła Stone do pozostałych nominowanych. Dziękowała też twórcom "La La Land", przede wszystkim Damienowi Chazelle'owi i Ryanowi Goslingowi.
 • Oscary 2017: Emma Stone najlepszą aktorką

  Laureat Oscara za rolę w "Zjawie" Leonardo DiCaprio wręczył Oscara najlepszej aktorce pierwszoplanowej. Otrzymała go Emma Stone za kreację Mii w "La La Land". "Byłyście niezwykłe" - mówiła Stone do pozostałych nominowanych. Dziękowała też twórcom "La La Land", przede wszystkim Damienowi Chazelle'owi i Ryanowi Goslingowi.
 • Tomasz Raczek o swoich Oscarowych faworytach

  „Birdman” szarpnął mną tak mocno, że nie mógłbym głosować na inny film – twierdzi Tomasz Raczek. Jego zdaniem film w reżyserii Alejandra Gonzáleza Iñárritu powinien otrzymać trzy statuetki, a nie tylko za najlepszy film. Amerykańska Akademia Filmowa powinna docenić także Michaela Keatona oraz Emmę Stone. Wśród swoich faworytów w wyścigu po Oscara Tomasz Raczek wymienia także Marion Cotillard za rolę cierpiącej na depresję robotnicy w filmie braci Dardenne oraz J. K. Simmonsa, który wcielił się w postać kontrowersyjnego nauczyciela w obrazie „Whiplash”.
 • "Movie 43"

  W filmie będącym połączeniem kilku komediowych nowel zobaczymy m.in. Elizabeth Banks, Emmę Stone, Umę Thurman, Naomi Watts i Gerarda Butlera.