Emiliano Sala

Artykuły - Emiliano Sala (41)

Filmy - Emiliano Sala (9)

 • Nowe fakty w sprawie śmierci Emiliano Sali. Pilot nie miał uprawnień. Wideo

  Śledztwo w sprawie śmierci Emiliano Sali i Davida Ibbotsona wykazało, że ten drugi nie powinien prowadzić awionetki ze względu na brak wymaganych uprawnień.
 • Kolejny hołd Nantes dla Emiliano Sali. Wideo

  W nocy z czwartku na piątek policja potwierdziła, że znalezione we wraku samolotu na dnie kanału La Manche ciało należało do Emiliano Sali. W niedzielę, jego były klub - Nantes - po raz kolejny uczcił pamięć swojego tragicznie zmarłego piłkarza.
 • Neil Warnock po potwierdzeniu śmierci Emiliano Sali. Wideo

  W nocy z czwartku na piątek policja poinformowała, że ciało Emiliano Sali zostało wydobyte z wraku samolotu. Trener Cardiff City opowiedział o zaangażowaniu w akcję ratunkową piłkarzy i o samej tragicznej wiadomości.
 • Potwierdziło się najgorsze. Emiliano Sala zginął w wypadku. Wideo

  Policja brytyjskiego hrabstwa Dorset potwierdziła w czwartek, że ciało wydobyte w środę z wraku awionetki, która wpadła do Kanału La Manche należy do argentyńskiego piłkarza Emiliano Sali. Na pokładzie maszyny, poza 28-letnim Salą znajdował się 59-letni pilot David Ibbotson. Sala, czołowy napastnik ligi francuskiej, przeszedł z FC Nantes do walijskiego Cardiff City za 17 mln euro. 21 stycznia Argentyńczyk leciał z Francji, aby dołączyć do klubu z Walii. Samolot Piper Malibu zniknął z radarów kilkanaście minut po starcie. Wcześniej pilot nie zgłaszał żadnych problemów technicznych. Wrak został odnaleziony przez prywatną firmę detektywistyczną.