Nowe Technologie - emerytura

Synonimy:
emerytury,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Emerytura (5)

 • BIOS przejdzie na emeryturę?

  BIOS przejdzie na emeryturę?

  Znany producent komputerów, MSI, zrezygnuje z BIOS-u w swoich nowych urządzeniach. Tak wynika z wywiadu przeprowadzonego przez THINQ z jednym z przedstawicieli firmy.
 • Intel odsyła procesory na emeryturę

  Intel odsyła procesory na emeryturę

  Nadchodzi koniec dwóch procesorów Intela wytwarzanych w technologii 45 nm. Mowa o modelach Pentium E6300 dual-core (2,80GHz) oraz Core 2 Quad Q9300 (2,50GHz).
 • Granie na emeryturze

  Granie na emeryturze

  Granie po przekroczeniu 50. roku życia to już nie problem. Konsola Nintendo Wii sprawiła, że osoby, które nigdy nie miały do czynienia z grami oddają się pasji elektronicznej rozrywki.
 • Emerytura on-line

  Klienci Commercial Union Otwartego Funduszu Emerytalnego BPH CU WBK mają możliwość sprawdzania przez Internet stanu swojego rachunku w funduszu oraz ostatnich 24 dokonanych na nim operacji (np. księgowań wpłaty składek z ZUS, wypłat lub wypłat transferowych). Usługa, nazwana Konto on-line, jest dostępna na stronie internetowej funduszu.
 • Zurich on-line

  Na stronie internetowej PTE Zurich pojawił się program do symulacji, umożliwiający m.in. ustalenie ptymalnej wysokości składki oraz wyliczenie wysokości przyszłej emerytury.