menway - emerytura

Synonimy:
emerytury,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Emerytura (9)

 • Najstarsze prostytutki Holandii przeszły na emeryturę

  Najstarsze prostytutki Holandii przeszły na emeryturę

  Ich pracą było dawanie mężczyznom przyjemności za pieniądze. Najstarszy zawód świata uprawiały przez... pół wieku. Najstarsze prostytutki słynnej amsterdamskiej dzielnicy czerwonych latarni postanowiły przejść na emeryturę.
 • Król lew, który stępił pazury

  Król lew, który stępił pazury

  Mówi o sobie: Król lew... na emeryturze. Jeszcze niedawno powiedziałby, że jego pasją są kobiety, ale twierdzi, że stępił pazury. Czy można mu uwierzyć? Aktor Paweł Królikowski uwodzi przecież także słowami.
 • 65 lat i emerytura? Nie w sporcie...

  65 lat i emerytura? Nie w sporcie...

  W sporcie nie ma czegoś takiego jak emerytura. Generacja powyżej 70 a nawet 80 lat, jest mocno widoczna i pociąga w sportowym biznesie za sznurki. Wystarczy wymienić takie nazwiska jak Bernie Ecclestone, czy Giovanni Trapattoni.
 • Samozatrudnienie: Ryzyko czy szansa?

  Samozatrudnienie: Ryzyko czy szansa?

  Kiedy Urząd Pracy i inne instytucje aktywizacji zawodowej nie oferują skutecznej pomocy, warto wziąć sprawy w swoje ręce i pomyśleć o samozatrudnieniu.
 • Nic tak nie cieszy jak emerytura

  Nic tak nie cieszy jak emerytura

  Szansa na dokształcanie się, nowe znajomości, uwolnienie się od porannego wstawania i poleceń przełożonych - to dla wielu seniorów największe zalety emerytury.
 • Co Ciachorowski robi z kasą?

  Co Ciachorowski robi z kasą?

  Ma dopiero 31 lat, a już jest najbardziej pożądanym aktorem. Wokół niego wciąż kręcą się piękne kobiety. Jemu jednak nie w głowie hulanki i trwonienie pieniędzy. Tomasz Ciachorowski woli... odkładać na swoją emeryturę!
 • Bądź zdrów i... idź wcześnie na emeryturę

  Bądź zdrów i... idź wcześnie na emeryturę

  Wcześniejsze przechodzenie na emeryturę korzystnie wpływa na samopoczucie i zdrowie psychiczne. Nie zwiększa także ryzyka poważnych schorzeń przewlekłych. Tak wynika z przeprowadzonych we Francji badań, o których informuje "British Medical Journal".
 • Zakatował własną matkę cz. I

  Zakatował własną matkę cz. I

  Przyszłość Jarosława rysowała się różowo do czasu, nim ojciec, oficer Wojska Polskiego, przeszedł na przedwczesną emeryturę. Wtedy rozpoczął się tragiczny upadek chłopaka...
 • Atletyczny show na ringu

  Atletyczny show na ringu

  - Szkoła, studia i praca aż do emerytury - w głębi serca wiedziałem, że to nie dla mnie i cały czas marzyłem o zostaniu gwiazdą World Wrestling Entertaiment. W końcu postanowiłem spełnić swoje marzenie, no i się udało - opowiada portalowi INTERIA.PL Kofi Kingston, jeden z najlepszych wrestlerów młodego pokolenia, który wie, że w tym sporcie najważniejsza jest dobra zabawa i... pieniądze.