Sport - emerytura

Synonimy:
emerytury,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Emerytura (25)

 • Bańka: Emerytury byłych sportowców nie zostaną obcięte

  Bańka: Emerytury byłych sportowców nie zostaną obcięte

  Byli sportowcy nie muszą się martwić o wysokość swoich emerytur - zapewnił minister sportu i turystyki Witold Bańka. Powiedział on, że sportowcom, którzy byli na etatach milicyjnych czy wojskowych nie zostaną obcięte emerytury na mocy tzw. ustawy dezubekizacyjnej, która wejdzie w życie 1 października.
 • Heynckes odchodzi na emeryturę i życzy Guardioli sukcesów

  Heynckes odchodzi na emeryturę i życzy Guardioli sukcesów

  Jupp Heynckes w niemieckiej prasie życzy swojemu następcy w Bayernie Monachium - Pepowi Guardioli - takich sukcesów, jakie on osiągnął w monachijskim klubie. Zapewnia też, że to koniec jego trenerskiej kariery.
 • Mark Webber: Nie myślę o emeryturze

  Mark Webber: Nie myślę o emeryturze

  Mark Webber z teamu Red Bull Racing zdobył w minionym sezonie tytuł drugiego wicemistrza świata i wygrał jedno Grand Prix. Pomimo tych wyników nie brak opinii, że był to słaby sezon w jego wykonaniu i czas pomyśleć o emeryturze. Webber nie chce o tym słyszeć.
 • Mark Webber odejdzie na emeryturę?

  Mark Webber odejdzie na emeryturę?

  34-letni australijski kierowca Red Bull Racing Mark Webber po zakończeniu sezonu przejdzie na emeryturę - poinformował menedżer stajni z Milton Keynes Helmut Marko.
 • Piłkarska emerytura made in Poland

  Kariera profesjonalnego piłkarza trwa zaledwie kilkanaście lat. Po jej zakończeniu nastaje pustka, którą ciężko zapełnić z dnia na dzień. Jedni są przygotowani na ten moment, na innych spada on jak grom z jasnego nieba. Co robią polscy zawodnicy, gdy już poczują, że czas powiesić buty na kołku? Poznajcie kilka przykładów futbolowej emerytury made in Poland.
 • Ecclestone myśli o emeryturze

  Ecclestone myśli o emeryturze

  Bernie Ecclestone, szef Formula One Managment, jest gotowy ustąpić ze swojej funkcji. Blisko 81-letni Anglik stawia jednak warunki.
 • Briggs chce wysłać Kliczkę na emeryturę

  Briggs chce wysłać Kliczkę na emeryturę

  Były mistrz świata w wadze ciężkiej Shannon Briggs nie był zbytnio szczęśliwy po przylocie do Hamburga, gdzie 16 października będzie walczył z mistrzem WBC w wadze ciężkiej was Witalijem Kliczką. Briggs zapowiedział jednak, że podczas gali w Hamburgu nie tylko pokona Kliczkę, ale wybije mu boks z głowy i wyśle na emeryturę - czytamy na /boxingnews.pl.
 • Van der Sar nie myśli o emeryturze

  Van der Sar nie myśli o emeryturze

  Holenderski bramkarz Manchesteru United Edwin van der Sar 29 października będzie obchodził 40. urodziny, ale nie zamierza przechodzić na piłkarską emeryturę. To oznacza, że Tomasz Kuszczak nadal będzie tylko rezerwowym w angielskim zespole.
 • Lekkoatletyczne ME: Wystartują na granicy ryzyka

  Stanisław Grędziński, mistrz Europy w biegu na 400 m z 1966 roku uważa, że nadmierne sztuczne wspomaganie organizmu przyczynia się do różnych kontuzji. Jest zwolennikiem tego, co naturalne. "Nie ma to, jak schabowy i sporo sałaty" - mówi z przekonaniem.
 • Ruud van Nistelrooy: HSV to nie emerytura

  Ruud van Nistelrooy: HSV to nie emerytura

  Holenderski piłkarz Ruud van Nistelrooy chwali poziom rozgrywek niemieckiej Bundesligi, a występów w Hamburgerze SV nie traktuje jako sportowej emerytury, lecz okazję do udanego zwieńczenia kariery.