Elżbieta Zapendowska

Artykuły - Elżbieta Zapendowska (111)

Zdjęcia - Elżbieta Zapendowska (3)

Filmy - Elżbieta Zapendowska (15)

 • Elżbieta Zapendowska o nowej odsłonie "Idola"

  Elżbieta Zapendowska jest zachwycona składem jurorskim nowej edycji "Idola". Twierdzi, że wszyscy bardzo się polubili i wzajemnie się wspierają. Ekspertka od emisji głosu nie ukrywa, że obawiała się ponownego udziału w talent show ze względu na stan zdrowia.
 • Zapendowska: "Mamy wokalistę, o którym świat usłyszy"!

  Elżbieta Zapendowska bywa bardzo powściągliwa w swoich ocenach. Jednak występ Patryka Komosy i Łukasza Bolińskiego wywarł na niej ogromne wrażenie. - Mamy wokalistę, o którym świat usłyszy! Masz muzykalność, która cholernie mi się podoba - oceniła zachwycona jurorka "Must Be The Music". Tak wspaniałej oceny Patryk i Łukasz z pewnością się nie spodziewali. Wokalista i gitarzysta występują wspólnie od pół roku, a większość prób robią przez... internet. Wszystko dlatego, że chłopaki mieszkają w różnych częściach Polski - Patryk pod Warszawą, a Łukasz w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Jak występ Patryka i Łukasza ocenią inni jurorzy? Kto jeszcze zaprezentuje się na scenie "Must Be The Music"? Dowiemy się w niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie.
 • Elżbieta Zapendowska: Musiałam liczyć trumny! O co chodzi?

  Podczas nagrań trwającej właśnie dziewiątej edycji "Must Be The Music" Elżbieta Zapendowska zdradziła kolegom z jurorskiej ławy, co robiła zawodowo zanim została cenioną specjalistką od emisji głosu. - Pracowałam jako recepcjonistka w hotelu i bardzo chwaliłam sobie tę pracę - wyznała na planie Elżbieta Zapendowska. Jurorka muzycznego show Polsatu rozpoczęła pracę w hotelu Dworcowym w Opolu w latach 60. i pracowała tam dwa lata. Obowiązki recepcjonistki nie były jednak jedynymi, do których oddelegowywana była Elżbieta Zapendowska. - Oprócz hotelu do Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Opolu należało wówczas targowisko, miejska łaźnia i zakład pogrzebowy. Nie zapomnę jak 31 grudnia, jako pracownik przedsiębiorstwa, zostałam skierowana właśnie do zakładu pogrzebowego na inwentaryzację, gdzie musiałam liczyć trumny – powiedziała nam Elżbieta Zapendowska, którą już w najbliższą niedzielę będziemy mogli zobaczyć w kolejnym odcinku "Must Be The Music" o godzinie 20:00 w Polsacie.
 • Kora: Adasiu, zauważyłeś jak Ela wyładniała!?

  Przed nami wielki finał "Tylko Muzyka. Must Be The Music". Podczas nagrań ósmej edycji programu, jurorów wzięło na wspominki. Kora i Adam Sztaba nie mogli się powstrzymać przed oceną wyglądu wszystkich jurorów show. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski. - Mignęły mi zdjęcia z pierwszej edycji. Myśmy wszyscy inaczej wyglądali. Ty miałaś inny make-up, inną fryzurę - skomentował wygląd Elżbiety Zapendowskiej Adam Sztaba. - Ela wyładniała - wtórowała mu Kora. Co o swoim wyglądzie sprzed lat mówią jurorzy "Tylko Muzyka. Must Be The Music"? Obejrzyjcie nasze wideo. Zobaczcie też naszą galerię, która pokazuje, jak na przestrzeni czterech lat trwania programu zmienili się Elżbieta Zapendowska, Kora i Adam Sztaba.