Ella

Artykuły - Ella (9)

 • Ella Henderson z albumem "Chapter One" na czele listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii

  Ella Henderson z albumem "Chapter One" na czele listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii

  18-letnia Ella Henderson z debiutancką płytą "Chapter One" znalazła się na pierwszym miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii.
 • Finał "X Factor": Ujawniono zaproszone gwiazdy!

  Finał "X Factor": Ujawniono zaproszone gwiazdy!

  Jessie Ware, Ella Eyre i Cris Cab wystąpią w duetach z finalistami czwartej edycji "X Factor".
 • Eddy i Jony: Kubańska wersja "Ona tańczy dla mnie" ("Ella baila para mi")

  Eddy i Jony: Kubańska wersja "Ona tańczy dla mnie" ("Ella baila para mi")

  Przebój "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend w latynoskiej wersji? Sprawdźcie wykonanie kubańskiego duetu Eddy i Jony!
 • Lorde - biografia

  Ella Maria Lani Yelich-O'Connor, bo tak w rzeczywistości nazywa się Lorde, pochodzi z przedmieść Auckland. W jej żyłach płynie chorwacka i irlandzka krew. Pierwsze piosenki Nowozelandka zaczęła pisać mając 12 lat. Wtedy też wystąpiła w szkolnym konkursie talentów, gdzie zaśpiewała "Warwick Avenue" Duffy. Nagranie z tego wydarzenia trafiło do wytwórni Universal Music, a ta natychmiast wysłała do Lorde swojego przedstawiciela z kontraktem płytowym. Mimo podpisanej umowy Ella Maria dostała czas
 • "X Factor": Wzruszający hołd 16-latki

  "X Factor": Wzruszający hołd 16-latki

  W Wielkiej Brytanii ruszyła już dziewiąta odsłona "X Factora". Jedną z bohaterek pierwszego odcinka castingowego została 16-letnia Ella Henderson.
 • Taneczna Kate odlatuje

  Taneczna Kate odlatuje

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do najnowszego singla belgijskiej wokalistki Kate Ryan. "Ella, Elle L'a" to taneczna przeróbka wielkiego francuskiego przeboju z lat 80. autorstwa France Gall.
 • Darren Hayes przerabia Electric Light Orchestra

  Darren Hayes przerabia Electric Light Orchestra

  Australijski wokalista Darren Hayes, kiedyś połowa słynnego duetu Savage Garden, nagrał kompozycję z repertuaru legendarnej brytyjskiej grupy Electric Light Orchestra. Piosenka "Strange Magic" znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu dla dzieci "Ella Enchanted".
 • Celine Dion z nagrodą Ella

  Celine Dion z nagrodą Ella

  Celine Dion została uhonorowana nagrodą Ella, przyznawaną przez amerykańską organizację Society Of Singers. Kanadyjska wokalistka odbierze swą statuetkę podczas ceremonii zorganizowanej w czerwcu 2004 roku w Beverly Hills w Kalifornii.
 • Eric Clapton wybrał imię dla córki

  Eric Clapton wybrał imię dla córki

  Eric Clapton wraz z żoną, Amerykanką Melią McEnery wybrali już imię dla ich drugiej córeczki, która przyszła na świat we wtorek, 14 stycznia, w szpitalu w Londynie. Dziewczynka będzie nosić imiona Ella Mae. Dziś już wiadomo, że Ella Mae tuż po narodzinach ważyła 3.5 kg, a niedługo po przyjściu na świat rodzice zabrali ją do posiadłości w Surrey, w południowo-wschodniej Anglii.