elka

Artykuły - Elka (0)

 • Jechał "elką" pijany i pod wpływem narkotyków

  Jeszcze nie ma prawa jazdy, a już spowodował wypadek. Policja zatrzymała w Zabrzu (woj. śląskie) kursanta nauki jazdy. Jak się okazało, prowadził on auto zarówno pod wpływem alkoholu, jak i narkotyków.
 • Łódź: Na to osiedle "elki" nie wjadą

  Łódź: Na to osiedle "elki" nie wjadą

  Znaki zakazu wjazdu dla "elek" stanęły na łódzkim osiedlu Karolew. Pod nimi jest tabliczka z napisem: "dotyczy samochodów nauki jazdy". To wszystko na prośbę mieszkańców, którzy skarżyli się na poobijane auta i tarasowanie ruchu przez kandydatów na kierowców.
 • "Elka" zderzyła się z busem, są ranni

  Policja przywróciła ruch na drodze krajowej nr 12 w Żarach (woj. lubuskie). Po południu doszło tam do wypadku z udziałem samochodu nauki jazdy - poinformował Marcin Waliszewski z zespołu prasowego lubuskiej policji.
 • Suwałki: "Elka" płonęła jak pochodnia

  Samochód nauki jazdy należący do spółki PKS Suwałki spalił się niemal doszczętnie. Właściciel ocenił straty na 25 tys. złotych. Mogło to być podpalenie - dochodzenie w tej sprawie prowadzi suwalska policja. Do zdarzenia doszło we wtorek w nocy.
 • "Elka" to nie święta krowa

  "Elka" to nie święta krowa

  Policja zatrzymała w Poznaniu 16 dowodów rejestracyjnych samochodów nauki jazdy. Instruktorzy nie dali kursantom dobrego przykładu. Łyse opony i brak dokumentów to najczęstsze przewinienia "elek".
 • Zakażcie jazdy "elkom"

  Zakażcie jazdy "elkom"

  "Codziennie w godzinach szczytu, po Rzeszowie wloką się setki samochodów nauki jazdy. Kierowcy dostają szału, kiedy "elka" rusza "żabką" na zielonym świetle paraliżując cały ruch. Czas z tym skończyć!" - napisał do redakcji "Super Nowości" jeden z Czytelników.
 • Leszno: Nie żyje znana w regionie dziennikarka

  W leszczyńskim szpitalu zmarła Elżbieta Szpecht-Rutecka, jedna z najbardziej znanych dziennikarek w regionie leszczyńskim. Współpracowała m.in. z dziennikiem ABC, leszczyńską telewizją kablową oraz Radiem Elka.
 • Chorzowska "Elka" odchodzi do lamusa

  Słynna kolejka w parku kultury w Chorzowie zostanie zlikwidowana. Taką decyzję podjął śląski samorząd. Szansą dla nieczynnej od miesięcy "Elki" miał być remont, ale okazał się za drogi.
 • Uwaga! Elka na drodze

  Uwaga! Elka na drodze

  Planujesz zdawać prawko w tym roku? Zastanawiasz się, czemu zdawalność jest taka niska? Krok po kroku sprawdź, co trzeba zrobić, żeby już niedługo śmigać autem po ulicach Szczecina.
 • Akcjonariusze "Elka" żółtodzioby

  Co ma wisieć, nie utonie - zapewnia Zygmunt Solorz-Źak pytany, co myśli o zajęciu akcji Rafako i udziałów Portu Praskiego przez komornika. W tak zwanym międzyczasie uspokoił też agencję informacyjną ISB, a ona - rynek.