Elizabeth Taylor

Synonimy:
Taylor Elizabeth,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Elizabeth Taylor (72)

 • Elizabeth Taylor: Gwiazda za miliard dolarów

  Elizabeth Taylor: Gwiazda za miliard dolarów

  Właśnie minęło dziesięć lat od śmierci jednej z największych gwiazd Hollywood - Elizabeth Taylor. Jej majątek wyceniany był na miliard dolarów.
 • Weronika Rosati wylicytowała torebkę i kolczyki Elizabeth Taylor

  Weronika Rosati wylicytowała torebkę i kolczyki Elizabeth Taylor

  Nigdy nie ukrywała swojej fascynacji Elizabeth Taylor. Teraz pochwaliła się wizytą w fundacji House of Taylor, założonej przez osoby bliskie legendarnej hollywoodzkiej aktorce. Co ciekawsze, nabyła kilka przedmiotów, które należały do ikony kina.
 • Rachel Weisz jako Elizabeth Taylor w biograficznym filmie

  Rachel Weisz jako Elizabeth Taylor w biograficznym filmie

  Rachel Weisz wcieli się w postać ikony Hollywood, Elizabeth Taylor, w filmie "A Special Relationship" reżyserskiego duetu Bert & Bertie. "To prawdziwy portret kobiety o fiołkowych oczach" - zapowiadają twórcy.
 • Ikoniczne stroje Elizabeth Taylor na aukcji

  Ikoniczne stroje Elizabeth Taylor na aukcji

  Od drogocennej biżuterii po designerskie kreacje - zawartość imponującej garderoby Elizabeth Taylor pod koniec tego roku wyląduje na aukcji. Fani zmarłej przed laty ikony Hollywood będą mogli nabyć jej ikoniczne stroje, które trwale zapisały się w historii mody.
 • Sekret Elizabeth Taylor? Podwójne rzęsy

  Sekret Elizabeth Taylor? Podwójne rzęsy

  Elizabeth Taylor znana była z fiołkowych oczu, kruczoczarnych włosów i porcelanowej cery. Miała też osobliwą wadę genetyczną, która właściwie była jej zaletą - podwójne rzęsy.
 • Suknia ślubna Elizabeth Taylor sprzedana

  Suknia ślubna Elizabeth Taylor sprzedana

  Satynowa suknia zdobiona perłami, w której ikona Hollywood Elizabeth Taylor poślubiła w 1950 roku dziedzica imperium hotelowego Conrada Hiltona Jr. została sprzedana na aukcji w Londynie. Nabywca zapłacił za kreację ponad sto tysięcy funtów.
 • Elizabeth Taylor- Biografia

  Elizabeth Taylor to hollywoodzka aktorka, urodzona w Wielkiej Brytanii 27 lutego 1932 roku. Ośmiokrotnie zamężna, była wielką divą kina, otrzymała wiele nagród i wyróżnień.
 • Helena Bohnam Carter jako Liz Taylor

  Helena Bohnam Carter jako Liz Taylor

  Producenci biograficznego filmu "Burton and Taylor" udostępnili pierwsze zdjęcie przedstawiające Helenę Bonham Carter w roli ikony kina - Elizabeth Taylor. Na fotografii gwieździe towarzyszy Dominic West, który wciela się w Richarda Burtona.
 • Suknia ślubna Elizabeth Taylor na aukcji

  Suknia ślubna Elizabeth Taylor na aukcji

  Ślubna kreacja, którą Elizabeth Taylor miała na sobie wychodząc za mąż za Conrada Hiltona, zostanie wystawiona na aukcję w czerwcu w Londynie. Dom aukcyjny Christies przewiduje, ze kreacja może zostać sprzedana nawet za 50 tys. funtów.
 • Scarlett Johansson podbiła Broadway

  Scarlett Johansson podbiła Broadway

  Scarlett Johansson okazała się prawdziwym magnesem dla widzów tłumnie odwiedzających teatry na Broadwayu. Pierwsze tydzień od premiery "Kotki na gorącym, blaszanym dachu", z jej udziałem, przyniósł 843 215 dolarów zysku z biletów.

Filmy - Elizabeth Taylor (1)

 • 100 lat historii Hollywood w jednym miejscu

  Kostiumy i dekoracje ze słynnych filmów, postery, osobiste pamiątki gwiazd kina… Hollywood Museum, założone w 2003 roku przez emerytowaną nauczycielkę Donelle Dadigan, może się poszczycić wspaniałą kolekcją liczącą ponad 10 000 eksponatów. Można tu wsiąść do limuzyny Marilyn Monroe, zajrzeć do celi Hannibala Lectera i spojrzeć w przerażające oblicze mumii z jednego z najsłynniejszych horrorów w historii kina.