elizabeth taylor

Artykuły - Elizabeth taylor (64)

 • Suknia ślubna Elizabeth Taylor sprzedana

  Suknia ślubna Elizabeth Taylor sprzedana

  Satynowa suknia zdobiona perłami, w której ikona Hollywood Elizabeth Taylor poślubiła w 1950 roku dziedzica imperium hotelowego Conrada Hiltona Jr. została sprzedana na aukcji w Londynie. Nabywca zapłacił za kreację ponad sto tysięcy funtów.
 • Elizabeth Taylor- Biografia

  Elizabeth Taylor to hollywoodzka aktorka, urodzona w Wielkiej Brytanii 27 lutego 1932 roku. Ośmiokrotnie zamężna, była wielką divą kina, otrzymała wiele nagród i wyróżnień.
 • Helena Bohnam Carter jako Liz Taylor

  Helena Bohnam Carter jako Liz Taylor

  Producenci biograficznego filmu "Burton and Taylor" udostępnili pierwsze zdjęcie przedstawiające Helenę Bonham Carter w roli ikony kina - Elizabeth Taylor. Na fotografii gwieździe towarzyszy Dominic West, który wciela się w Richarda Burtona.
 • Suknia ślubna Elizabeth Taylor na aukcji

  Suknia ślubna Elizabeth Taylor na aukcji

  Ślubna kreacja, którą Elizabeth Taylor miała na sobie wychodząc za mąż za Conrada Hiltona, zostanie wystawiona na aukcję w czerwcu w Londynie. Dom aukcyjny Christies przewiduje, ze kreacja może zostać sprzedana nawet za 50 tys. funtów.
 • Najbogatsze nieżyjące gwiazdy

  Najbogatsze nieżyjące gwiazdy

  Magazyn "Forbes" opublikował doroczną listę najlepiej zarabiających nieżyjących gwiazd.
 • Elizabeth Taylor: Po śmierci zarabia najwięcej

  Elizabeth Taylor: Po śmierci zarabia najwięcej

  MIchael Jackson stracił tytuł najlepiej zarabiającego zmarłego celebryty. W najnowszym zestawieniu magazynu "Forbes" wyprzedziła go Elizabeth Taylor.
 • Peleryna "Kleopatry" sprzedana na aukcji

  Peleryna "Kleopatry" sprzedana na aukcji

  Złota peleryna, którą na planie filmu "Kleopatra" nosiła filmowa władczyni Egiptu i męskich serc, czyli Elizabeth Taylor, została sprzedana na aukcji. Na licytacji Heritage Auctions nowy nabywca zapłacił za nią ponad 59 tys. dolarów.
 • 80. urodziny Elizabeth Taylor

  80. urodziny Elizabeth Taylor

  Gdyby Elizabeth Taylor żyła, 27 lutego obchodziłaby 80. urodziny. Niekwestionowana diwa Hollywood, niezapomniana Kleopatra, zagrała w ponad 100 filmach, zdobyła dwa Oscary, zawarła osiem małżeństw.
 • Najbardziej szokujące zgony

  Najbardziej szokujące zgony

  Śmierć Michaela Jacksona wciąż wywołuje największe emocje wśród internautów - pokazują najnowsze badania.
 • Kolejna aukcja pamiątek po Taylor

  Kolejna aukcja pamiątek po Taylor

  Kolekcja sztuki, którą za życia zgromadziła Elizabeth Taylor, trafi na aukcję. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się dzieła tak wyśmienitych artystów jak Vincent van Gogh i Pierre-Auguste Renoir.