Eliza Rycembel

Artykuły - Eliza Rycembel (8)

 • Eliza Rycembel: Jak świętowała sukces na Orłach?

  Eliza Rycembel: Jak świętowała sukces na Orłach?

  Podczas wtorkowej ceremonii rozdania Orłów 2020 Eliza Rycembel odebrała statuetkę za drugoplanową rolę kobiecą w filmie "Boże Ciało". Po tym sukcesie nie mogła hucznie świętować aż do rana. Musiała wracać do domu, gdzie czekał na nią... ukochany pies.
 • Serial TVP o Agnieszce Osieckiej. Karolina Piechota jako Maryla Rodowicz

  Serial TVP o Agnieszce Osieckiej. Karolina Piechota jako Maryla Rodowicz

  Poznaliśmy kolejne szczegóły powstającego serialu o Agnieszce Osieckiej - legendarnej poetce, dziennikarce i autorce tekstów najpopularniejszych polskich piosenek.
 • Eliza Rycembel o filmie "Boże Ciało": Potrzeba odnalezienia sensu

  Eliza Rycembel o filmie "Boże Ciało": Potrzeba odnalezienia sensu

  - W scenariuszu jest niesamowita historia, w której każdy może dla siebie coś znaleźć. Jest pełna zagubienia, potrzeby akceptacji, a przede wszystkim potrzeby bycia we wspólnocie - mówi Eliza Rycembel o filmie "Boże Ciało". Film, który jest polskim kandydatem do Oscara, można oglądać na ekranach polskich kin od 11 października.
 • "Belfer": Potrójny serialowy debiut

  "Belfer": Potrójny serialowy debiut

  Dla każdej z nich rola w drugim sezonie „Belfra” to serialowy debiut. W produkcji Canal+ Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Zofia Wichłacz wcieliły się odpowiednio w Magdę, Luizę i Karolinę – trzy wrocławskie licealistki zamieszane w kryminalną intrygę. – Na planie zadziałała nasza trójkowa energia. Wykorzystałyśmy to, że się ze sobą zakumplowałyśmy – przekonują.
 • Michalina Łabacz i Eliza Rycembel w drugim sezonie "Belfra"

  Michalina Łabacz i Eliza Rycembel w drugim sezonie "Belfra"

  Znaną dzięki roli w filmie "Wołyń" Michalinę Łabacz oraz Elizę Rycembel ("Niewinne", "#Wszystkogra", "Obietnica") zobaczymy w drugim sezonie serialu "Belfer", do którego zdjęcia rozpoczęły się w wtorek,4 kwietnia.
 • "Carte Blanche": Eliza Rycembel ścięła włosy

  "Carte Blanche": Eliza Rycembel ścięła włosy

  Młoda polska aktorka poświęciła długie włosy dla filmowej roli. Znana z "Obietnicy" Eliza Rycembel - uhonorowana za tę kreację Nagrodą dla Najlepszej Aktorki Międzynarodowego Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu - poszła w ślady Olgi Bołądź, Anne Hathaway i Natalie Portman, kompletnie odmieniając swój wygląd.
 • "Obietnica": O młodzieży z "pokolenia Facebooka"

  "Obietnica": O młodzieży z "pokolenia Facebooka"

  Opowiadający o nastolatkach z tzw. generacji online - miłośnikach Facebooka, Skype'a i esemesowania - oraz ich rodzicach film "Obietnica" w reż. Anny Kazejak trafi w piątek do kin. W obsadzie są m.in. Dawid Ogrodnik, Andrzej Chyra, Magdalena Popławska i Eliza Rycembel.
 • Eliza Rycembel: Debiut roku?

  Eliza Rycembel: Debiut roku?

  "To są młodzi zagubieni ludzie, którzy mają problem z nazwaniem wartości" - tak bohaterów filmu "Obietnica" charakteryzuje debiutująca na ekranie Eliza Rycembel. "Całe ich życie po szkole dzieje się w internecie" - dodaje młoda aktorka. Obraz Anny Kazejak, który miał premierę w lutym na Berlinale, trafi na ekrany polskich kin 14 marca.