Eliot Paulina Sumner

Synonimy:
Coco, Eliot Sumner I Blame Coco Paulina Sumner
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Eliot Paulina Sumner (42)

 • "Coco" już na Blu-ray i DVD

  "Coco" już na Blu-ray i DVD

  Film "Coco" - obsypana nagrodami animacja studia DisneyPixar - już od 9 maja jest dostępna na płytach Blu-ray i DVD. Film otrzymał w tym roku dwa Oscary w kategoriach: najlepsza animacja długometrażowa oraz najlepsza piosenka - "Remember me" oraz Złoty Glob. W polskiej wersji dubbingowej wystąpili m.in. Maciej Stuhr, Bartosz Opania i Agata Kulesza.
 • Oscary 2018: Alexandre Desplat i "Coco" z nagrodami muzycznymi

  Oscary 2018: Alexandre Desplat i "Coco" z nagrodami muzycznymi

  W nocy z 4 na 5 marca poznaliśmy laureatów gali Oscarów. Do kogo powędrowały statuetki w kategoriach muzycznych?
 • "Coco": Maciej Stuhr i Bartosz Opania w polskim dubbingu

  "Coco": Maciej Stuhr i Bartosz Opania w polskim dubbingu

  Meksykanie jako pierwsi oszaleli na punkcie "Coco". Najnowsza produkcja studia Disney-Pixar bije rekordy popularności i już stała się filmem wszech czasów, zajmując 1. miejsce w rankingu najbardziej dochodowych filmów animowanych w Meksyku.
 • "Coco" [recenzja]: Bez fałszu

  "Coco" [recenzja]: Bez fałszu

  Po gigantycznym sukcesie "W głowie się nie mieści" Pete’a Doctera wielu przewidywało, że Pixar nie będzie już w stanie doskoczyć do postawionej sobie poprzeczki. Rozczarowujące "Auta 3" i "Dobry dinozaur", dwa następne projekty wytwórni, tylko ugruntowały te obawy. Ale nic bardziej mylnego. W "Coco", w rytm meksykańskich dźwięków, twórcy udowadniają, że nie stracili nic ze swojego talentu do opowiadania historii. Animacja Lee Unkricha to prawdziwa kopalnia emocji, od śmiechu, przez zachwyt, aż do wzruszenia.
 • Recenzja Eliot Sumner "Information": Zaginiony album The Police?

  Recenzja Eliot Sumner "Information": Zaginiony album The Police?

  Po pięciu latach od debiutu (pod szyldem I Blame Coco) drugie, najmłodsze dziecko Stinga daje nam coś, co brzmi jak zaginiony album formacji własnego starego. Tylko lepiej.
 • Zagrają dla kibiców. Koncertowy przewodnik

  Zagrają dla kibiców. Koncertowy przewodnik

  Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem na Euro 2012 prężnie wystartowały strefy kibica zlokalizowane nie tylko w miastach, w których odbędą się mecze. Dla muzycznych kibiców przygotowaliśmy przewodnik po koncertach dla fanów futbolu.
 • Sting pociesza córkę

  Sting pociesza córkę

  Sting przyznaje, że jego córka Coco bardzo źle zniosła niepowodzenie swojego debiutanckiego albumu.
 • Bydgoszcz: Festiwal w hołdzie Amy Winehouse

  Bydgoszcz: Festiwal w hołdzie Amy Winehouse

  30 lipca w Bydgoszczy na dwóch, grających wahadłowo scenach spotkają się wybitne osobowości muzyczne. Artyści występujący podczas Artpop Festival Złote Przeboje pożegnają zmarłą niedawno Amy Winehouse, która miała być główną gwiazdą imprezy.
 • Bydgoszcz: Przyjedzie I Blame Coco

  Bydgoszcz: Przyjedzie I Blame Coco

  Poznaliśmy pełny skład pierwszej edycji Artpop Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011. Jako jedna z głównych gwiazd zaprezentuje się I Blame Coco, czyli córka Stinga.
 • I Blame Coco: Córka Stinga przyjedzie do Polski

  I Blame Coco: Córka Stinga przyjedzie do Polski

  20 marca w warszawskiej Stodole odbędzie się koncert I Blame Coco, 20-letniej Eliot Pauliny Sumner, córki Stinga, znanej jako Coco.

Filmy - Eliot Paulina Sumner (1)

 • "Coco Chanel"

  Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, która podarowała kobietom nieśmiertelną małą czarną oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5.