Eleven Sports Network

Artykuły - Eleven Sports Network (19)

 • Mecze australijskiej A-League na żywo w Eleven Sports

  Mecze australijskiej A-League na żywo w Eleven Sports

  Ta wiadomość ucieszy polskich telewidzów spragnionych piłkarskich emocji. Naprzeciw ich oczekiwaniom wyszła stacja Eleven Sports, która od tego weekendu zacznie pokazywać mecze australijskiej ekstraklasy.
 • Kanały Eleven Sports z nowymi nazwami

  Kanały Eleven Sports z nowymi nazwami

  20 listopada br. kanały Eleven Sports w Polsce mają zaprezentować się widzom pod nowymi nazwami. Jak informują swoich abonentów operatorzy kablowi, tego dnia Eleven zmieni nazwę na Eleven Sports 1, Eleven Sports na Eleven Sports 2, natomiast Eleven Extra na Eleven Sports 3.
 • Eleven zapowiada czwarty kanał

  Eleven zapowiada czwarty kanał

  Eleven Sports, nadawca sportowych kanałów telewizyjnych, uzyskał od Bundesliga International wyłączność na terytorium Polski do sobotnich meczów Bundesligi rozgrywanych o godz. 18:30 oraz do Supercup i 4 spotkań barażowych. Mając prawa do wszystkich dostępnych pakietów, stacja Eleven udziela ekskluzywnej sublicencji platformie nc+ na pokazywanie wybranych spotkań Bundesligi. Będzie czwarty kanał Eleven!
 • Eleven Sports Network z prawami do transmisji meczów Bundesligi

  Eleven Sports Network z prawami do transmisji meczów Bundesligi

  Eleven Sports Network poinformowało na specjalnie zwołanej konferencji prasowej o pozyskaniu praw do transmisji wszystkich spotkań Bundesligi oraz Bundesligi 2. Widzowie będą mogli oglądać rozgrywki od sezonu 2017/18, a umowa potrwa przez cztery lata.
 • Aleksander Powietkin na dopingu. Telewizja zrezygnowała z transmisji gali

  Aleksander Powietkin na dopingu. Telewizja zrezygnowała z transmisji gali

  Reakcją na wpadkę dopingową rosyjskiego pięściarza Aleksandra Powietkina, który dzisiaj na gali w Jekaterynburgu miał stoczyć walkę o pas WBC Interim w wadze ciężkiej, jest decyzja telewizji Eleven Sports o odstąpieniu od transmisji gali w Polsce.
 • Eleven Extra HD rozpoczął nadawanie w Polsce

  Eleven Extra HD rozpoczął nadawanie w Polsce

  12 września br. o godz. 12:00 nadawanie w Polsce rozpoczął sportowy kanał Eleven Extra HD. To trzecia stacja firmy Eleven Sports Network, która została uruchomiona w naszym kraju. Dostęp do nowego kanału zyskali abonenci platformy nc+.
 • Kanały Eleven zajmą miejsce Eurosportu?

  Kanały Eleven zajmą miejsce Eurosportu?

  Jak dowiedział się nieoficjalnie satkurier.pl, lada moment czeka nas bardzo zaskakujący transfer na rynku telewizyjnym. Krzysztof Świergiel, dotychczasowy dyrektor zarządzający agencji marketingu sportowego Sportfive, ma zostać szefem kanałów Eleven i Eleven Sports. To wróży interesującą przyszłość tych marek, bo Świergiel był w przeszłości dyrektorem zarządzającym Eurosport Polska. Transfer ze spółki Sportfive, która przez lata za ogromnie pieniądze sprzedawała prawa do polskiej ligi piłkarskiej CANAL+, to szansa na agresywne zakupy programowe do kanałów Eleven.
 • Kanały Eleven w Cyfrowym Polsacie - jaka cena?

  Kanały Eleven w Cyfrowym Polsacie - jaka cena?

  Abonenci Cyfrowego Polsatu do 30 kwietnia 2016 roku otrzymają w ramach otwartego okna dostęp do kanałów Eleven i Eleven Sports. Oznacza to, że w tym okresie abonenci, którzy nie mają w swoim pakiecie tych kanałów, mogą je oglądać bez żadnych dodatkowych opłat. Promocja nie dotyczy abonentów Pakietu Darmowego HD. Ile kosztować będą kanały Eleven Sports Network od 1 maja 2016 roku?
 • Czy Eleven uruchomi dodatkowy kanał?

  Czy Eleven uruchomi dodatkowy kanał?

  Eleven Sports Network rośnie w siłę, czego dowodem jest nabycie wyłącznych praw do pokazywania na żywo wyścigów Formuły 1. To, że Polsat odpuścił i nie wyłożył znaczących pieniędzy na pokazywanie tych imprez, nie zaskakuje. Bez Roberta Kubicy Formuła 1 nie cieszy się już taką popularnością wśród Polaków. Nic dziwnego, że nadawca już parę lat temu przeniósł transmisje do tematycznego Polsatu Sport. Kiedy w wyścigach startował Polak, to zdarzała się nawet 4-miliona widownia. Co oznacza Formuła 1 dla kanałów Eleven?
 • Eleven Sports Network z prawami do Formuły 1

  Eleven Sports Network z prawami do Formuły 1

  Eleven Sports Network będzie pokazywać na żywo emocjonujące wyścigi F1, do których nabyła prawa na wyłączność na terytorium Polski na podstawie wieloletniej umowy. Formuła 1 to najbardziej prestiżowe wyścigi samochodowe na świecie i najbardziej popularna coroczna seria zawodów sportowych. Polscy fani F1 będą mogli oglądać relacje z 2016 FIA Formula One World Championship w Eleven Sports Network na żywo i na wyłączność. Po raz pierwszy w historii zawody będą składały się z 21 wyścigów.