elegancja

Artykuły - Elegancja (38)

 • Modne kurtki męskie w sezonie 2020

  Modne kurtki męskie w sezonie 2020

  Uzupełniają stylizację, chronią przed zimnem, a przede wszystkim gwarantują wygodę. Aby wybrać męską kurtkę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb, należy zastanowić się nad jej funkcjonalnością. Kurtki zimowe, które wykazują dużą termoizolację, różnią się przecież od przewiewnych kurtek przejściowych. Na rynku dostępne są również kurtki letnie oraz wiatroszczelne i wodoszczelne z odpowiednimi membranami. Wybór jest naprawdę spory.
 • Sportowa elegancja w stylu Edifice

  Sportowa elegancja w stylu Edifice

  Zegarek od wielu lat plasuje się na pierwszym miejscu prawdziwie męskiej biżuterii. Jest on dopełnieniem każdej stylizacji bez znaczenia na jej charakter.
 • Jak być eleganckim i modnym mężczyzną przy wigilijny stole

  Jak być eleganckim i modnym mężczyzną przy wigilijny stole

  Przygotowania do wigilii to nie tylko obowiązki kulinarne. Świąteczny wieczór wymaga również aranżacji pod względem odzieży i dodatków. O wskazówki dla panów, którzy chcieliby wyglądać wtedy modnie i elegancko, PAP Life poprosił Macieja Puciatę z Van Thorn.
 • Kwiat w butonierce - szczyt dawnej elegancji

  Kwiat w butonierce - szczyt dawnej elegancji

  Wesele, uroczysta kolacja, firmowy bankiet - tego typu okazje wymagają od nas nienagannego wyglądu. Nie wystarczy tutaj jednak marynarka, bowiem, jak mówi powiedzenie, to dodatki tworzą całość. Spinki do mankietu? Poszetka włożona w brustasz? My stawiamy dziś na klasyczną butonierkę! Słowa te brzmią Wam obco? Zapraszamy na krótki przewodnik po akcesoriach eleganckiego mężczyzny.
 • Kobieta nie zawsze jest dobrym doradcą mężczyzny

  Kobieta nie zawsze jest dobrym doradcą mężczyzny

  Panie mają taką tendencję, żeby dobierać kolor koszuli mężczyzny pod kolor swojej torebki. Ale co ma piernik do wiatraka? Kobieta i mężczyzna to dwa oddzielne byty!
 • Jak budować własny styl?

  Jak budować własny styl?

  Co to znaczy mieć własny styl? Co trzeba nosić, żeby powiedziano: "dobrze się ubiera"?
 • Nowoczesny mężczyzna według Francuzów

  Nowoczesny mężczyzna według Francuzów

  Bill Tornade - ceniona, francuska marka, prezentuje swoją neoklasyczną koncepcję garderoby mężczyzny w XXI wieku.
 • Kopertówki dla panów

  Kopertówki dla panów

  Gucci projektuje dla mężczyzn, którzy mają dość dźwigania wielkich toreb. Podczas styczniowego pokazu we Włoszech marka zaprezentowała modele męskich kopertówek.
 • Bądź modna! - trendy jesień-zima 2010/2011

  Bądź modna! - trendy jesień-zima 2010/2011

  Elegancja i prostota będzie dominowała w wysmakowanych stylizacjach inspirowanych stylem retro, ale tej jesieni znajdzie się też miejsce na odrobinę szaleństwa. Powracają elementy stylu lat osiemdziesiątych, a militarny szyk i drapieżne zwierzęce desenie nadal są w cenie.
 • Subtelna i elegancka

  Subtelna i elegancka

  Kwintesencją nowej kolekcji Mai Koteckiej na lato 2010 jest kolor, zmysłowość i elegancja.

Filmy - Elegancja (3)

 • "Piękna elegancja" według Sorbiera

  Franck Sorbier - projektant mody, architekt, malarz i rzeźbiarz - stworzył swoją nową kolekcję w oparciu o stylistykę "les belles elegantes", czerpiąc z wizerunku modnej Francuzki z ubiegłego stulecia.
 • Rockandrollowa elegancja

  Projektant gwiazd, Mariusz Przybylski przygotowuje nową kolekcję, która będzie wydarzeniem w modzie męskiej.
 • Elegancja według Anety Kręglickiej

  Maciej Zień twierdzi, że Aneta Kręglicka sama w sobie jest doskonałością mody. Jedna z najlepiej ubranych Polek definiuje elegancję jako umiarkowanie, polegające między innymi na ostrożnej zabawie trendami i na dbaniu o spójność własnego wizerunku. "Lubię się ubierać, a nie przebierać" - podkreśla.