ekstraliga rugby

Artykuły - Ekstraliga rugby (26)

 • Ekstraliga rugby. Trener Juvenii: Możemy wygrać z każdym

  Ekstraliga rugby. Trener Juvenii: Możemy wygrać z każdym

  "Jesteśmy w stanie nie tylko podjąć walkę, ale też wygrać z każdą drużyną ekstraligi" - uważa trener Juvenii Kraków Konrad Jarosz. Drużyna rugby ze stolicy Małopolski pierwszy mecz ligowy w 2021 r. rozegra w sobotę, na wyjeździe z Awentą Pogonią Siedlce.
 • Rugby. W weekend wznowienie rozgrywek Ekstraligi

  Rugby. W weekend wznowienie rozgrywek Ekstraligi

  Od trzech zaległych spotkań rozpoczną się zmagania w ekstralidze rugby w 2021 roku. W sobotę mają się odbyć mecze w Gdyni, Siedlcach i Warszawie.
 • Ekstraliga rugby. 8. kolejka spotkań została przełożona

  Ekstraliga rugby. 8. kolejka spotkań została przełożona

  Wszystkie mecze 8. kolejki ekstraligi rugby, która miała się odbyć 17 i 18 października, zostaną rozegrane w innym terminie. Jest to konsekwencja stwierdzenia przypadków zakażenia koronawirusem u zawodników reprezentacji Polski.
 • Ekstraliga rugby. Tylko rywalizacja o awans będzie dokończona

  Ekstraliga rugby. Tylko rywalizacja o awans będzie dokończona

  Zostanie dokończona tylko faza zasadnicza rozgrywek w pierwszej lidze rugby. Nie będzie jednak fazy play off - poinformował w środę PZR. Najlepsza drużyna zagra w przyszłym sezonie w ekstralidze.
 • Ekstraliga rugby. Gracze Juvenii z RPA i Wenezueli zostali w Polsce

  Ekstraliga rugby. Gracze Juvenii z RPA i Wenezueli zostali w Polsce

  Zawodnicy Juvenii Kraków pochodzący z RPA i Wenezueli mimo pandemii koronawirusa i decyzji o przedwczesnym zakończeniu rywalizacji w ekstralidze rugby nie wyjechali z Polski. Są oni zadowoleni, że mogą w tym trudnym okresie być w naszym kraju.
 • Ekstraliga rugby. Edach Budowlani z nowymi sponsorami i nadziejami

  Do rundy wiosennej rugbiści lubelscy przystępują pod nową nazwą Edach Budowlani i jest to początkowy etap wypełniania strategii klubu, który oprócz wsparcia miasta zyskał nowych sponsorów wiążących się kilkuletnimi umowami.
 • Ekstraliga rugby. Podrażnione Ogniwo mierzy w finał

  "Słabsza runda jesienna, w której ponieśliśmy dwie porażki, podrażniła nas. Cel minimum to czołowa dwójka i gra w finale" - powiedział dyrektor Ogniwa Sopot Bartosz Olszewski. Po ośmiu kolejkach broniący tytułu sopoccy rugbiści zajmują w ekstralidze drugą pozycję.
 • Ekstraliga rugby. Trener Juvenii: Mam ból głowy kogo wybrać do gry

  Ekstraliga rugby. Trener Juvenii: Mam ból głowy kogo wybrać do gry

  Aż 35 zawodników trener ekstraligowej drużyny rugby Juvenii Kraków Konrad Jarosz zabierze na krótkie zgrupowanie przed wznowieniem rozgrywek ligowych. Jak przyznał ma "ból głowy" kogo wystawić w niedzielnym meczu przeciwko Skrze Warszawa.
 • Noworoczny mecz rugbistów Budowlanych

  Po raz pierwszy w historii klubu rugbiści Budowlanych Lublin nowy rok przywitali okolicznościowym spotkaniem na boisku, w którym obok obecnych udział wzięli także byli zawodnicy. Na trybunie pojawili się nie tylko członkowie rodzin, ale i sympatycy tej dyscypliny sportu.
 • Ekstraliga rugby. Prezes Master Pharm: idziemy utartą ścieżką do finału

  Zespół Master Pharm Rugby Łódź niezależnie od wyników ostatniej tegorocznej kolejki ekstraligi zapewnił sobie pierwsze miejsce na półmetku rozgrywek. "Idziemy utartą ścieżką. Chcemy, żeby finał odbył w Łodzi" - zapowiedział prezes klubu Krzysztof Serafin.