ekstraliga rugby

Artykuły - Ekstraliga rugby (23)

 • Ekstraliga rugby. Tylko rywalizacja o awans będzie dokończona

  Ekstraliga rugby. Tylko rywalizacja o awans będzie dokończona

  Zostanie dokończona tylko faza zasadnicza rozgrywek w pierwszej lidze rugby. Nie będzie jednak fazy play off - poinformował w środę PZR. Najlepsza drużyna zagra w przyszłym sezonie w ekstralidze.
 • Ekstraliga rugby. Gracze Juvenii z RPA i Wenezueli zostali w Polsce

  Ekstraliga rugby. Gracze Juvenii z RPA i Wenezueli zostali w Polsce

  Zawodnicy Juvenii Kraków pochodzący z RPA i Wenezueli mimo pandemii koronawirusa i decyzji o przedwczesnym zakończeniu rywalizacji w ekstralidze rugby nie wyjechali z Polski. Są oni zadowoleni, że mogą w tym trudnym okresie być w naszym kraju.
 • Ekstraliga rugby. Edach Budowlani z nowymi sponsorami i nadziejami

  Do rundy wiosennej rugbiści lubelscy przystępują pod nową nazwą Edach Budowlani i jest to początkowy etap wypełniania strategii klubu, który oprócz wsparcia miasta zyskał nowych sponsorów wiążących się kilkuletnimi umowami.
 • Ekstraliga rugby. Podrażnione Ogniwo mierzy w finał

  "Słabsza runda jesienna, w której ponieśliśmy dwie porażki, podrażniła nas. Cel minimum to czołowa dwójka i gra w finale" - powiedział dyrektor Ogniwa Sopot Bartosz Olszewski. Po ośmiu kolejkach broniący tytułu sopoccy rugbiści zajmują w ekstralidze drugą pozycję.
 • Ekstraliga rugby. Trener Juvenii: Mam ból głowy kogo wybrać do gry

  Ekstraliga rugby. Trener Juvenii: Mam ból głowy kogo wybrać do gry

  Aż 35 zawodników trener ekstraligowej drużyny rugby Juvenii Kraków Konrad Jarosz zabierze na krótkie zgrupowanie przed wznowieniem rozgrywek ligowych. Jak przyznał ma "ból głowy" kogo wystawić w niedzielnym meczu przeciwko Skrze Warszawa.
 • Noworoczny mecz rugbistów Budowlanych

  Po raz pierwszy w historii klubu rugbiści Budowlanych Lublin nowy rok przywitali okolicznościowym spotkaniem na boisku, w którym obok obecnych udział wzięli także byli zawodnicy. Na trybunie pojawili się nie tylko członkowie rodzin, ale i sympatycy tej dyscypliny sportu.
 • Ekstraliga rugby. Prezes Master Pharm: idziemy utartą ścieżką do finału

  Zespół Master Pharm Rugby Łódź niezależnie od wyników ostatniej tegorocznej kolejki ekstraligi zapewnił sobie pierwsze miejsce na półmetku rozgrywek. "Idziemy utartą ścieżką. Chcemy, żeby finał odbył w Łodzi" - zapowiedział prezes klubu Krzysztof Serafin.
 • Ekstraliga rugby. Efektowna gra i cenne zwycięstwo Juvenii

  Ekstraliga rugby. Efektowna gra i cenne zwycięstwo Juvenii

  W meczu drugiej kolejki Ekstraligi Juvenia Kraków potwierdziła, że ma spory potencjał na starcie nowego sezonu, a co więcej, nie brakuje jej determinacji. "Smoki" przed własną publicznością pokonały w sobotę Budowlanych Lublin 29:14 (17:9). Gospodarze kontrolowali przebieg spotkania od pierwszego do ostatniego gwizdka i zapisali na swoim koncie punkt bonusowy.
 • Ekstraliga rugby. Oparta o wychowanków Arka walczy o środek tabeli

  Głównym celem Arki Gdynia jest uniknięcie spadku oraz ogrywanie w ekstralidze młodych rugbistów. "Mamy w składzie około 20 wychowanków i przy wzmocnieniach na kluczowych pozycjach chcemy powalczyć o środek tabeli" - powiedział członek zarządu klubu Daniel Bartkowiak.
 • Ekstraliga rugby. Juvenia wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo

  Ekstraliga rugby. Juvenia wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo

  W meczu czwartej kolejki Ekstraligi Juvenia Kraków uległa na własnym boisku Budowlanym Lublin 18:25 (8:20). O przegranej zadecydowało kilka prostych błędów, po których punktowali goście oraz brak koncentracji w drugiej połowie, kiedy Smoki dominowały i powinny przynajmniej wyrównać stan spotkania. Ostatecznie pod Wawelem został tylko defensywny punkt bonusowy.