Biznes - Ekstraklasa

Synonimy:
futbol ekstraklasa, piłkarska ekstraklasa
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ekstraklasa (24)

 • "Puls Biznesu": PKO BP zagra w Ekstraklasie

  "Puls Biznesu": PKO BP zagra w Ekstraklasie

  Największy polski bank został na trzy lata sponsorem piłkarskiej ligi - czytamy w środowym "Pulsie Biznesu".
 • Rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy w Polsce będzie sponsorować Totalizator Sportowy

  Rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy w Polsce będzie sponsorować Totalizator Sportowy

  Totalizator Sportowy, organizator m.in. LOTTO, będzie sponsorem rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy w Polsce.
 • Ekstraklasa: Rozgrywki to biznes, który może mieć pozytywny wpływ na całą gospodarkę

  Ekstraklasa: Rozgrywki to biznes, który może mieć pozytywny wpływ na całą gospodarkę

  Krajowy futbol klubowy rośnie w siłę. Frekwencja na stadionach Ekstraklasy w poprzednim sezonie wzrosła o prawie 10 proc., a przychody spółki i klubów - do blisko 0,5 mld zł. Wraz z rosnącym zainteresowaniem kibiców wpływ sportu na polską gospodarkę będzie się zwiększał. Premier League przyniosła brytyjskiej ekonomii w 2014 roku 3,4 mld funtów, a sektorowi finansów publicznych - 2,4 mld.
 • Raport: Sport może napędzać gospodarkę

  Raport: Sport może napędzać gospodarkę

  Angielska Premier League dała w 2014 roku brytyjskiej gospodarce 3,4 mld GBP wartości dodanej i brytyjskiemu sektorowi finansów publicznych 2,4 mld GBP w podatkach. Z kolei w 2015 roku Puchar Świata w Rugby zwiększył PKB Wielkiej Brytanii o ponad 1 mld GBP. Dzięki "sektorowi" piłki nożnej do francuskiego sektora finansów publicznych ponad 1,5 mld EUR w podatkach i opłatach, a przychody sektora piłki nożnej już w 2013 roku wynosiły 6 mld EUR. Jak wynika z raportów firmy doradczej EY, sport profesjonalny to branża, która może mieć znaczący wpływ na gospodarkę.
 • Piłkarska ekstraklasa w Czechach straciła tytularnego sponsora

  Piłkarska ekstraklasa w Czechach straciła tytularnego sponsora

  Czeska grupa Synot (głównie hazard) przestaje wspomagać tamtejszą ekstraklasę piłkarską w roli tytularnego sponsora (Synot liga). To strata 60 mln koron rocznie.
 • Zawarcie umowy znaczącej z Ekstraklasa Live Park Sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 11/2015Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd ATM GRUPA S.A. (dalej: Spółka) informuje, że Spółka zależna ATM System Sp. z o.o. (dalej: Spółka zależna) zawarła w okresie ostatnich 2 miesięcy ze spółką Ekstraklasa Live Park Sp. z .o.o. umowy, które łącznie spełniają kryterium umowy znaczącej tzn. ich szacunkowa sumaryczna wartość wynosi 43.472 tys. zł, co przekracza 10% kapitałów własnych Spółki. U
 • Rozkręca się transferowa karuzela w Ekstraklasie

  Rozkręca się transferowa karuzela w Ekstraklasie

  Rynek transferów piłkarskich w Polsce mocno rośnie. W ostatnim sezonie kluby Ekstraklasy wydały na nowych zawodników najwięcej od czterech lat - wynika z trzeciej edycji raportu firmy audytorsko-doradczej Grant Thornton "Rynek transferów piłkarskich w Polsce".
 • Ekstraklasa piłkarska: Do 2019 roku mecze w nc+ i Eurosporcie

  Ekstraklasa piłkarska: Do 2019 roku mecze w nc+ i Eurosporcie

  Platforma nc+ będzie do końca sezonu 2018/2019 głównym nadawcą telewizyjnym meczów piłkarskiej ekstraklasy - poinformowała w piątek w komunikacie spółka prowadzącą rozgrywki. Z każdej kolejki dwa mecze kibice będą mogli obejrzeć również na antenie Eurosportu 2.
 • Slovak Sport TV z prawami do Ekstraklasy

  Slovak Sport TV z prawami do Ekstraklasy

  Słowacki kanał sportowy Slovak Sport TV poszerza swoją ofertę. Nadawca zagwarantował sobie prawa do emisji spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. W planach jest transmisja trzech spotkań z każdej kolejki, ogółem ok. 90 spotkań w sezonie. Kanał posiada już dość szeroki zakres praw i wszystko wskazuje na to, że uruchomiona zostanie druga stacja.
 • Pakiet Ekstraklasa w nC+ od 6 maja

  Pakiet Ekstraklasa w nC+ od 6 maja

  Pakiet Ekstraklasa to nowy, specjalny pakiet platformy satelitarnej nC+, składający się z 20 podstawowych kanałów i dostępu do wszystkich transmisji Ekstraklasy.