InteriaTV - Ekstraklasa

Synonimy:
futbol ekstraklasa, piłkarska ekstraklasa
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Ekstraklasa (10)

 • Kolejne miliony z PKO BP dla Ekstraklasy

  Kluby piłkarskie mogą zarobić dodatkowe pieniądze na współpracy z PKO Bankiem Polskim, jeśli ich kibice będą korzystać z usług tego banku. W grę wchodzi nawet 20 mln zł rocznie - zapowiada Rafał Antczak, wiceprezes PKO Banku Polskiego.
 • To ona wspiera najlepszego strzelca ekstraklasy. Kim jest?

  Igor Angulo z 24 golami został najlepszym strzelcem sezonu 2018/19 ekstraklasy. Poza boiskiem piłkarz może liczyć na wsparcie swojej pięknej narzeczonej, Argine Miren Romany. (Agencja TVN/x-news)
 • One grają, one wypoczywały. Wakacje polskich WAGs

  Po zimowej przerwie do gry wróciła Lotto Ekstraklasa. W momencie, gdy Maciej Makuszewski z Lecha Poznań i Ariel Borysiuk z Wisły Płock rozgrywali swoje mecze ligowe, ich partnerki postanowiły wspólnie udać się na wakacje. Paulina Borysiuk i Oliwia Makuszewska wybrały się na Dominikanę. Panie chętnie dzieliły się wrażeniami i zdjęciami z wyjazdu w mediach społecznościowych. (Agencja TVN/x-news)
 • 17. kolejka Lotto Ekstraklasy - przegląd wydarzeń.

  W poniedziałek zakończyła się 17. kolejka Ekstraklasy. Wydarzeniem tej serii gier bez wątpienia był powrót Adama Nawałki na ławkę trenerską. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z ligowego weekendu.
 • Ekstraklasa rośnie w siłę. Dzięki nowym technologiom przychody spółki zanotują rekordowy poziom

  Sezon 2018/2019 może się okazać rekordowy dla Ekstraklasy. Przychody mogą sięgnąć 190 mln zł i tym samym będą najwyższe w historii spółki. Pieniądze trafią głównie na konto klubów Ekstraklasy, ale zwiększy się też finansowanie programu promowania młodych polskich zawodników. Prezes Ekstraklasy przekonuje, że przychody spółki powinny dynamicznie rosnąć przede wszystkim ze względu na wprowadzane nowe rozwiązania. Już od 2019 roku rozgrywki będą pokazywane w technologii 4K. Duże wpływy może przynieść aplikacja, która uzupełnia transmisje spotkań.
 • Sportrix: 7 faktów o polskiej Ekstraklasie, o których nie wiedziałeś

  Kto był najdrożej sprzedanym zawodnikiem w polskiej lidze? W jakim polskim mieście powstało najwięcej klubów, które trafiły do Ekstraklasy i w którym meczu padła najszybsza bramka? Zobaczcie siedem faktów o polskiej Ekstraklasie, o których nie mieliście pojęcia. Program Sportrix prowadzi dla Was Turpat. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ O 19:00.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Koniec sezonu

  Czy można podsumować sezon Ekstraklasy Piłkarskiej w 1 minutę i 26 sekund? Można! Tomasz Olbratowski zaprasza na felieton!
 • Polska piłka się bogaci

  W piłkarskiej Ekstraklasie dzieje się coraz lepiej pod względem finansowym. W 2014 r. aż 14 na 16 klubów zwiększyło swoje przychody, a 7 osiągnęło zysk netto. O tym, jak rozwija się polska piłka w aspekcie biznesowym i sportowym, mówią Maciej Makuszewski z EY i Marcin Animucki, Wiceprezes Zarządu Ekstraklasy S.A.
 • Mniej obcokrajowców w piłkarskiej ekstraklasie. W klubach zostanie więcej pieniędzy

  Już od najbliższego sezonu w życie wchodzą zmiany dotyczące obcokrajowców grających w piłkarskiej ekstraklasie. Na boisku będzie mogło przebywać maksymalnie trzech zawodników spoza Unii Europejskiej, a w sezonie 2016/2017 już tylko dwóch. To może sprawić, że w klubach zostanie więcej pieniędzy, bo bilans zakupów i sprzedaży zagranicznych zawodników w ostatnich 5 latach to 2,3 mln euro na minusie. – Przede wszystkim warto zauważyć, że już w ostatnich sezonach nastąpił spadek liczby obcokrajowców występujących na polskich boiskach – tłumaczy Marcin Animucki, wiceprezes zarządu Ekstraklasy SA.
 • Skład węgla, zakład kominiarski, scena - tam pracują byli piłkarze

  Skład węgla, zakład kominiarski czy sala prób - w tych miejscach można dziś spotkać byłych piłkarzy, którzy na nowo układają sobie życie po zakończeniu sportowej kariery. Radosław Majdan od pół roku gra na gitarze w zespole "The Trash". Mariusz Śrutwa i Tomasz Iwan stali się biznesmenami, a w składzie węgla pracuje były król strzelców piłkarskiej Ekstraklasy - Grzegorz Piechna.