Ekstraklasa

Synonimy:
futbol ekstraklasa, piłkarska ekstraklasa
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ekstraklasa (10687)

Filmy - Ekstraklasa (339)

 • PKO Ekstraklasa. Remis na początek i nokaut w Szczecinie. Wróciła polska liga. Wideo

  Najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce wznowiła rozgrywki. Piłkarze wybiegli na boisko po raz pierwszy od 9 marca.
 • Marcin Drajer przed wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy. Wideo

  - Jeśli Legia przegra w Poznaniu, a drużyny ją goniące zdobędą punkty, to jeszcze może się zrobić ciekawie – tak przed wznowieniem Ekstraklasy mówi były piłkarz Lecha, Widzewa czy Polonii Warszawa Marcin Drajer.
 • Michał Jaroń o systemie TRACAB i zbieraniu innych danych w Ekstraklasie. Wideo

  Założenie systemu są bardzo dobre. Wprowadzając go Ekstraklasa równa do zachodu pod względem rozwoju technologicznego, ale gdy zajrzymy głębiej - nie jest tak kolorowo. Niestety, w Ekstraklasie ten system oferuje tylko i wyłącznie surowe dane - jak liczba przebiegniętych kilometrów. Kluby mają także dostęp do bardziej szczegółowych danych - liczby sprintów itd., ale i one są niewiele warte. Brakuje w nich właśnie kontekstu - mówi Michał Jaroń, były analityk big data w Legii Warszawa.
 • Grzegorz Mielcarski dla Interii: Bardziej obawiam się wirusa. Wideo

  Bardziej niż gorszego tempa meczu po restarcie Ekstraklasy obawiam się tego, że drużyny mogą być osłabione, gdyby jeden, czy drugi piłkarz złapał wirusa. To może wprowadzić nerwowość w całym klubie, że za chwilę być może ktoś kolejny odpadnie. Może lepiej nie nastawiać się na to, że poziom zwłaszcza w dwóch pierwszych kolejkach będzie jakoś specjalnie wysoki, nie spodziewam się fajerwerków, dla kibiców natomiast bardziej od poziomu będą się liczyły chyba punkty i zwycięstwa- mówi Interii Grzegorz Mielcarski.