ekspres do kawy

Artykuły - Ekspres do kawy (11)

 • Wybieramy ekspres do kawy – na co zwrócić uwagę?

  Wybieramy ekspres do kawy – na co zwrócić uwagę?

  Poranna kawa, mocna i aromatyczna... Wielu z nas nie wyobraża sobie bez niej poranka. Rozpuszczalna przestaje nam już wystarczać, dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup ekspresu. Jaki wybrać i czym się kierować, by móc cieszyć się smakiem idealnej kawy każdego dnia?
 • Kawowe ABC - popularne rodzaje kawy

  Kawowe ABC - popularne rodzaje kawy

  Sprawdź jak właściwie przygotowywać popularne napoje kawowe, np. latte macchiato, cappuccino, americano czy café au lait i zachwyć się różnorodnością smaków, które możesz przygotować w swoim domu.
 • Ekspres do kawy na pokładzie ISS

  Ekspres do kawy na pokładzie ISS

  ISSpresso to włoski ekspres do kawy w kapsułkach stworzony przez firmy Argotec i Lavazza przy współpracy Włoskiej Agencji Kosmicznej.
 • Ekspres do kawy Saeco Incanto w szampańskim kolorze

  Ekspres do kawy Saeco Incanto w szampańskim kolorze

  Firma Philips wprowadza na rynek nowy ekspres do kawy z serii Saeco Incanto, który na dodatek dostępny jest w nowym kolorze.
 • ​Nowe ekspresy Philips - od teraz filtrem AquaClean

  ​Nowe ekspresy Philips - od teraz filtrem AquaClean

  Nowe ekspresy marki Philips zostały wzbogacone o chroniony patentem filtr AquaClean, który pozwala zaparzyć nawet do 5000 filiżanek , bez konieczności odkamieniania ekspresu.
 • Ekspres do kawy siedliskiem bakterii

  Ekspres do kawy siedliskiem bakterii

  ​Naukowcy odkryli, że w ekspresie do kawy mogą ukrywać się niebezpieczne dla zdrowia człowieka bakterie. To właśnie dlatego dokładne czyszczenie ekspresu do kawy jest tak ważne.
 • Program Saeco Premium Service rozszerzony

  Program Saeco Premium Service rozszerzony

  Tak jak dotychczas klienci, którzy kupią ekspresy Saeco Gran Baristo, Xelsis Evo, Exprelię Evo, a także dwa kolejne modele premium: GranBaristo Avanti i Incanto Executive, zostaną objęci bezpłatnym programem Saeco Premium Service, w ramach którego można zyskać szereg bezpłatnych usług.
 • Sprawdź, czy wygrałeś kawowy prezent pod choinkę!

  Sprawdź, czy wygrałeś kawowy prezent pod choinkę!

  Jeśli uważasz, że nie ma nic lepszego, niż wypicie kawy w doborowym towarzystwie, weź udział w naszym konkursie. Jeśli ci się poszczęści, będziesz miał świetny prezent pod choinkę!
 • Test ekspresów ciśnieniowych

  Test ekspresów ciśnieniowych

  Chcesz delektować się aromatycznym espresso? A może mlecznym latte macchiato? Wystarczy wcisnąć jeden przycisk - zachęcają producenci. Nie wspominają tylko, jak wiele zachodu wymaga w niektórych ekspresach codzienna obsługa i czyszczenie.
 • Sombrero

  Sombrero

  Kiedyś postanowiono, że samochód osobowy powinien mieć pięć miejsc. Ale czy może mieć ich także sześć? Dlaczego nie? Niech będzie sześć. Na dodatek duży bagażnik. Będzie mikrovan. Ale inny niż dotychczas znane. Projektowany jakby odwrotnie. Najpierw wnętrze, później jego "obudowa", czyli karoseria. Powstanie auto o kształcie meksykańskiego kapelusza sombrero, bo w deszczowe dni, jak otworzy się drzwi lub opuści szybę, nie zmoczymy siedzeń. Albo włoskiego ekspresu do kawy. Góra szersza od dołu. Dwa pozornie nie pasujące do siebie kawałki. Dwa moduły.

Filmy - Ekspres do kawy (2)