ekspres

Artykuły - Ekspres (30)

 • Krups Intuition Preference – wygląd, funkcjonalność i nowoczesność

  Krups Intuition Preference – wygląd, funkcjonalność i nowoczesność

  Kawa jest napojem znanym w każdym zakątku świata. Jej picie to tradycja osób, które chcą dodać sobie energii. Filiżanka aromatycznej kawy z mlekiem jest też znakomitym dodatkiem do towarzyskiego spotkania lub wypoczynku przy książce. Dzięki nowoczesnym ekspresom z linii Krups Intuition Preference ulubiony napój przygotuje się za jednym dotknięciem.
 • Męska zabawka za 51 tys. zł. Zobacz, jak działa na kobiety!

  Męska zabawka za 51 tys. zł. Zobacz, jak działa na kobiety!

  Były już lampy z samochodowych obręczy kół, łóżka wykonane z elementów karoserii czy zestawy wypoczynkowe bazujące na wyjętych z aut fotelach. Mało kto słyszał jednak o ekspresach do kawy wzorowanych na samochodowych silnikach...
 • Betonowy ekspres do kawy

  Betonowy ekspres do kawy

  Projektant z Izraela Shmuel Linski rozważa wyposażenie kuchni w ciężki akcent - betonowe urządzenie do parzenia kawy Espresso Solo.
 • Dzisiaj ekspres, jutro pospieszny

  Dzisiaj ekspres, jutro pospieszny

  Gospodarka Chin po dobrym 2009 roku (gdy była jednak zasilana pomocą rządową w wysokości 586 mld USD) w najbliższych kwartałach rozwijać się będzie w wolniejszym tempie, lecz pociąg ten nadal jest ekspresem - uważa Bank Światowy.
 • Polski Koncern Mięsny DUDA S.A. - zbycie podmiotu zależnego pod firmą Przedsiębiorstwo Filialne "Ekspres"

  Raport bieżący nr 18/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Emitent") informuje o powzięciu w dniu dzisiejszym informacji o zawarciu w dniu 09 kwietnia 2010 roku umowy pomiędzy Pieprzyk Rohatyń Sp. z o. o. z siedzibą w Rohatyniu (spółką zależną Emitenta) a International Investment Holding Company Sp. z o. o. z siedzibą w Kijowie. Na pods
 • Wołowski: Goniąc ekspres z Barcelony

  Wołowski: Goniąc ekspres z Barcelony

  Real Madryt to drużyna swojego boiska, Valencia to zespół obcego boiska, tymczasem Barcelona to władca każdego boiska. Dlatego na półmetku rozgrywek, to właśnie Katalończykom najbliżej do mistrzostwa Hiszpanii.
 • Czwarte podejście do Telekamery

  Czwarte podejście do Telekamery

  - Zależy mi na zwycięstwie - Michał Olszański, prowadzący "Ekspres reporterów" nie ukrywa, że marzy mu się statuetka Telekamery. Dziennikarz już po raz czwarty otrzymał nominację do nagrody "Tele Tygodnia". Czy pokona tegorocznych konkurentów, przekonamy się już 25 stycznia.
 • Poseł chce zatrzymać ekspres w Miechowie

  Poseł chce zatrzymać ekspres w Miechowie

  Lider PSL w Małopolsce, poseł Wiesław Woda chce, żeby ekspres "Ernest Malinowski" zatrzymywał się w Miechowie. Jeszcze w tym miesiącu polityk wystosuje w tej sprawie wniosek do dyrekcji PKP InterCity - dowiedziała się "Gazeta Krakowska".
 • Kawa ekspresem!

  Kawa ekspresem!

  Test ekspresów do kawy
 • Jak wyhamować na lodzie krakowski ekspres?

  Jak wyhamować na lodzie krakowski ekspres?

  - Dobrze im ostatnio idzie, ale postaramy się przerwać tę serię - zapewnił snajper Zagłębia Sosnowiec Marcin Jaros przed piątkowym hitem Polskiej Ligi Hokejowej, w którym jego zespół zmierzy się z ComArch Cracovią. Relacje internetową z wszystkich meczów przeprowadzi Interia.pl.