ekspedientka

Synonimy:
ekspedientki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ekspedientka (6)

 • Ekspedientka sfingowała napad. Grozi jej do 5 lat więzienia

  Ekspedientka sfingowała napad. Grozi jej do 5 lat więzienia

  Do 5 lat więzienia grozi 19-letniej ekspedientce oraz jej dwóm wspólnikom za sfingowanie napadu na sklep, w którym pracowała. Wszyscy przyznali się do winy - poinformowała policja z Zabrza (woj. śląskie).
 • Pogromcy hipermarketów

  Pogromcy hipermarketów

  Wynieść można wszystko, nawet komputer z wielkim monitorem i klawiaturą. W zeszłym roku złodzieje ukradli z polskich sklepów towar za ponad 1,2 miliarda euro!
 • Zaatakował kotem ekspedientkę

  Zaatakował kotem ekspedientkę

  Bydgoscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który zaatakował kotem ekspedientkę w sklepie - informuje Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.
 • Chińskie ekspedientki atakują

  Chińskie ekspedientki atakują

  Jedno marzenie, jeden raj zakupów - ta parafraza olimpijskiego hasła "One World, One Dream" została wykorzystana w reklamie olbrzymiego centrum handlowego, do którego ciągną liczni sportowcy, trenerzy, działacze, a także turyści.
 • Dramat w sklepie - zamordowano ekspedientkę

  W sklepie spożywczym w Sosnowcu została w poniedziałek rano zamordowana 39-letnia ekspedientka. Zabił ją mężczyzna, który zamknął się wraz z nią w niewielkim pawilonie. Mężczyzna został zatrzymany; był pijany.
 • Co kupują w sex-shopach?

  Co kupują w sex-shopach?

  Co mężczyźni kupują w sex-shopach i czy rzeczywiście tylko oni tam zaglądają? O klientach i ich upodobaniach opowiada ekspedientka katowickiego sex-shopu.