Edyta Zając

Artykuły - Edyta Zając (8)

 • Dorówna sławą mężowi

  Dorówna sławą mężowi

  Edyta Zając znana jest głównie z tego, że jest żoną Cezarego Pazury. Teraz chce ona zaistnieć także z innych powodów w zbiorowej świadomości i podbić serca polskich widzów, a dzięki temu zrobić karierę.
 • Ślub jak z bajki

  To był niezwykły dzień! Edyta Zając (21) i Cezary Pazura (47) powiedzieli sobie "tak" w pierwszy weekend maja. Tylko w SHOW relacja z tej wyjątkowej uroczystości.
 • Ciąża ich zaskoczyła

  Ciąża ich zaskoczyła

  Czy Cezary Pazura (46) naprawdę nie ma pracy? Dlaczego przełożył terminu ślubu? W rozmowie z SHOW jego dziewczyna, Edyta Zając (21) zdradza, co dzieje się w ich związku.
 • Narzeczona Pazury straci pracę?

  Narzeczona Pazury straci pracę?

  Edyta Zając pojawiła się w telewizji, choć wcześniej była kojarzona jedynie jako nowa dziewczyna aktora Cezarego Pazury. Wszyscy wtedy plotkowali, że dostała posadę jedynie dzięki wstawiennictwu partnera. Czy "chody" chłopaka uchronią ją jednak przed utratą ledwo rozpoczętej kariery?

Filmy - Edyta Zając (1)

 • Cezary Pazura: "Sztos 2" oddaje klimat

  "Sztos 2" to nie tylko świetne rozrywkowe kino babsko-męskie, ale również całkiem świeże spojrzenie na czasy stanu wojennego - uważa Cezary Pazura, który w kontynuacji słynnej komedii Olafa Lubaszenki wcielił się w rolę "Synka".