InteriaTV - Edyta Pazura

Filmy - Edyta Pazura (4)

 • Cezary Pazura: Moja żona zna moje potrzeby

  Żona Cezarego Pazury od niedawna jest jego menadżerem. Dba o jego artystyczny wizerunek i kwestie organizacyjne. Aktor zdecydował się na takie rozwiązanie, bo - jego zdaniem - Edyta jest skrupulatna i dokładna. Oboje mają nadzieję, że ta sytuacja korzystnie wpłynie na ich związek, bo, łącząc życie prywatne z zawodowym, będą spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. - Jest takie piękne chińskie przysłowie, że jest czas na łowienie ryb, ale jest też czas na suszenie sieci. I właśnie po to jest taki menadżer jak żona. Ona wie, czego jej mąż naprawdę potrzebuje oprócz pracy – mówi Pazura.
 • Edyta Pazura: Kobiety już nie chcą siedzieć przy garach

  Żona Cezarego Pazury Edyta Zając o tym, czy uważa, że szczęśliwe małżeństwa zawsze muszą być zgodne.
 • Edyta Pazura: Bronię się po porodzie

  Zamknęłam już rok, ale lekarz nie pozwolił mi przystąpić do obrony - Edyta Pazura, która oczekuje narodzin drugiego dziecka, mówiła w "Dzień Dobry TVN" o swoich studiach. - Moja mama jest bardzo wyczulona na punkcie mojego wykształcenia - dodała (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Cezary Pazura: "Sztos 2" oddaje klimat

  "Sztos 2" to nie tylko świetne rozrywkowe kino babsko-męskie, ale również całkiem świeże spojrzenie na czasy stanu wojennego - uważa Cezary Pazura, który w kontynuacji słynnej komedii Olafa Lubaszenki wcielił się w rolę "Synka".