Edyta Olszówka

Artykuły - Edyta Olszówka (94)

 • Edyta Olszówka w nietrafionej stylizacji

  Edyta Olszówka w nietrafionej stylizacji

  Edyta Olszówka należy do tych aktorek, które chronią swoje życie prywatne. Być może przez to, że niegdyś była bohaterką skandali…
 • Edyta Olszówka: Kręta droga do szczęścia

  Edyta Olszówka: Kręta droga do szczęścia

  Edyta Olszówka stała się specjalistką od ról bardzo dotkniętych przez los kobiet. Taką postać gra też w "Planie B". Tyle, że historia jej bohaterki niesie nadzieję na to, że po burzy wyjdzie słońce.
 • Edyta Olszówka w różach i czerwieniach

  Edyta Olszówka w różach i czerwieniach

  Choć Edyta Olszówka zdobyła popularność przede wszystkim dzięki rolom serialowym (m.in. „Aż po sufit!”, „Przepis na życie” czy „Samo życie”), najczęściej możemy oglądać ją na scenach teatralnych.
 • Edyta Olszówka o serialu "Aż po sufit!": Nie przypominam mojej bohaterki

  Edyta Olszówka o serialu "Aż po sufit!": Nie przypominam mojej bohaterki

  Aktorka lubi grać bohaterki o skrajnie odmiennej osobowości niż ona sama. Takie role dają bowiem aktorowi możliwość głębszego wejrzenia w siebie. Obecnie Olszówka kreuje postać Joanny Domirskiej, żony i matki skoncentrowanej wyłącznie na rodzinie.
 • Edyta Olszówka: Kto winny porażki serialu "Az po sufit!"?

  Edyta Olszówka: Kto winny porażki serialu "Az po sufit!"?

  - Daleka jestem od obwiniania kogokolwiek za porażkę serialu "Aż po sufit!" - mówi Edyta Olszówka. Aktorka twierdzi, że nie czyta negatywnych komentarzy na temat Cezarego Pazury, nie chce bowiem się nurzać w błocie. Jej zdaniem serial nie odpowiedział po prostu na obecne potrzeby widzów. Ma jednak nadzieję, że odbiorcy dadzą mu jeszcze jedną szansę.
 • Edyta Olszówka: Najtrudniej zagrać uczucia

  Edyta Olszówka: Najtrudniej zagrać uczucia

  Edyta Olszówka już niebawem stanie przed zupełnie nowym zadaniem - wcieli się w rolę matki w serialu "Aż po sufit!".
 • Edyta Olszówka i Cezary Pazura: Recepta na szczęście

  Edyta Olszówka i Cezary Pazura: Recepta na szczęście

  Jesteśmy pewni, że widzowie pokochają tę opowieść – przyznają Edyta Olszówka i Cezary Pazura, którzy w nowym serialu grają cudowne małżeństwo z trójką dorosłych dzieci.

Zdjęcia - Edyta Olszówka (76)

 • film.interia.pl
  Edyta Olszówka kończy 45 lat
 • film.interia.pl
  Edyta Olszówka kończy 45 lat
 • film.interia.pl
  Edyta Olszówka kończy 45 lat
 • film.interia.pl
  Edyta Olszówka kończy 45 lat
 • film.interia.pl
  Edyta Olszówka kończy 45 lat
 • film.interia.pl
  Edyta Olszówka kończy 45 lat

Filmy - Edyta Olszówka (13)

 • "Demakijaż": Edyta Olszówka

  Gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż” w Polsat Cafe jest Edyta Olszówka - wybitna aktorka Teatru Narodowego, która ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról - zarówno kinowych, telewizyjnych, jak i teatralnych. W programie opowie o samotnych podróżach w najdalsze zakątki świata, popularności, swoich lękach i o tym, jak radzi sobie w trudniejszych momentach swojego życia.
 • Edyta Olszówka o serialu „Aż po sufit!”: Nie przypominam mojej bohaterki

  Aktorka lubi grać bohaterki o skrajnie odmiennej osobowości niż ona sama. Takie role dają bowiem aktorowi możliwość głębszego wejrzenia w siebie. Obecnie Olszówka kreuje postać Joanny Domirskiej, żony i matki skoncentrowanej wyłącznie na rodzinie. Aktorka twierdzi, że prywatnie jest przeciwieństwem swojej bohaterki – jest bowiem bardziej skoncentrowana na sobie samej niż na innych ludziach. Bohaterami serialu stacji TVN „Aż po sufit!” są Joanna i Andrzej Domirscy – małżeństwo obchodzące właśnie 25. rocznicę ślubu. Rocznica zbiega się w czasie z powrotem dorosłych już dzieci do rodzinnego domu, w którym szukają schronienia przed problemami miłosnymi i finansowymi. Joanna, w którą wciela się Edyta Olszówka, to kobieta czuła, troskliwa i całkowicie oddana swojej rodzinie. W trudnych momentach jest niezawodną podporą dla swoich bliskich.
 • Edyta Olszówka: mam nadzieję, że widzowie dadzą jeszcze jedną szansę serialowi „Aż po sufit!”

  Daleka jestem od obwiniania kogokolwiek za porażkę serialu „Aż po sufit!” – mówi Edyta Olszówka. Aktorka twierdzi, że nie czyta negatywnych komentarzy na temat Cezarego Pazury, nie chce bowiem się nurzać w błocie. Jej zdaniem serial nie odpowiedział po prostu na obecne potrzeby widzów. Ma jednak nadzieję, że odbiorcy dadzą mu jeszcze jedną szansę. Serial „Aż po sufit!” miał być hitem jesiennej ramówki stacji TVN, a dla Cezarego Pazury szansą na odzyskanie pozycji zawodowej. Jego oglądalność maleje jednak z odcinka na odcinek – pierwszy epizod oglądało nieco ponad 1,5 mln widzów, a trzeci już blisko pięćset tysięcy mniej. Zdaniem niektórych mediów winę za porażkę serialu może ponosić nielubiany przez widzów Cezary Pazura.
 • Edyta Olszówka: Dać serialowi „Aż po sufit!” jeszcze jedną szansę