Edyta Jungowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Edyta Jungowska ,

Artykuły - Edyta Jungowska (5)

 • "2XL": Tak leczy złamane serce

  "2XL": Tak leczy złamane serce

  Edyta Jungowska gra jedną z głównych ról w serialu "2XL". Laura to świetny dietetyk, polecany przez klientów. Niestety jej wygląd często nie przekonuje, co więcej - klienci mają trudności z zaufaniem jej - w końcu co to za dietetyk, który sam zmaga się z nadwagą? Gdy na jej drodze stanęła Agata (Elżbieta Romanowska), jej życie nabrało tempa!
 • "2XL": Nowy serial, nie tylko dla puszystych

  "2XL": Nowy serial, nie tylko dla puszystych

  Problemy z nadwagą i facetami oraz miłość do czekoladek - w nowym serialu "2XL" zobaczymy, jak Edyta Jungowska i Elżbieta Romanowska zmagają się ze zbędnymi kilogramami.
 • Uwielbia niepokój twórczy

  Uwielbia niepokój twórczy

  W ostatnich latach rzadziej pojawia się na ekranie, za to jej głos dobrze znają dzieci, bowiem Edyta Jungowska czyta i wydaje audiobooki z powieściami Astrid Lindgren. Płyty rozchodzą się jak świeże bułeczki, co daje jej satysfakcję.
 • Każdy dzień daje nam nową szansę

  Każdy dzień daje nam nową szansę

  Edyta Jungowska ("Na dobre i na złe", "Ja wam pokażę!") rozpoczęła swą aktorską drogę od ogniska teatralnego Haliny i Jana Machulskich, które istnieje już od ponad 40 lat. Aktorka wspomina swoje młodzieńcze lata w ognisku państwa Machulskich.
 • Gry uliczne

  Gry uliczne

  Kto był kujonem i nosił niemodne okulary? Kto marzył o kolarzówce i na lodowisku wybił zęby? A kto, żeby zaimponować kolegom, uciekł z domu? Halina Młynkowa, Monika Richardson, Rafał Bryndal, Robert Gonera i Edyta Jungowska wspominają podwórkowe życie i zasady przetrwania w grupie, które czasem są aktualne do dziś.

Filmy - Edyta Jungowska (3)

 • Edyta Jungowska: Czytam głównie książki dla dzieci

  Edyta Jungowska od dziecka jest miłośniczką książek. Jako mała dziewczynka chętnie czytała zwłaszcza powieści szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. Jej ulubioną książką była "Pippi Pończoszanka".
 • Z czytaniem mają po drodze

  Teresa Lipowska i Edyta Jungowska zachęcają rodziców do regularnego czytania dzieciom. Przekonują, że rozwija to wyobraźnię maluchów i uczy samodzielnego myślenia.
 • Jungowska: Pamiętajmy, że seriale to fikcja

  Edyta Jungowska o popularności medycznych seriali. Aktorka próbowała odpowiedzieć na pytanie, za co lubimy serialowych lekarzy (Dzień Dobry TVN/x-news).