Edyta Jungowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Edyta Jungowska (Aktorka) ,

Artykuły - Edyta Jungowska (48)

 • Edyta Jungowska wraca do telewizji

  Edyta Jungowska wraca do telewizji

  Edyta Jungowska po długiej przerwie wraca do telewizji! Aktorka która zasłynęła m.in. rolą siostry Bożenki w "Na dobre i na złe", niebawem pojawi się w innym serialu TVP.
 • Tak zmieniła się Edyta Jungowska

  Tak zmieniła się Edyta Jungowska

  Choć trudno w to uwierzyć, Edyta Jungowska ma już 52 lata. Przebojowa aktorka zaskarbiła sobie sympatię widzów rolą siostry Bożenki w serialu „Na dobre i na złe”.
 • Edyta Jungowska: Czytam głównie książki dla dzieci

  Edyta Jungowska: Czytam głównie książki dla dzieci

  Ukochana książka z dzieciństwa Edyty Jungowskiej to "Pippi Pończoszanka". Aktorka podziwiała samodzielność, siłę i przebojowość głównej bohaterki. Jako dojrzała kobieta nadal sięga po literaturę dla dzieci, poszukując ciekawych pozycji do nagrania w formie audiobooków. Ponadto chętnie sięga po dramaty i powieści Harukiego Murakamiego.
 • Teresa Lipowska: Bo będziecie mieć głupie dzieci

  Teresa Lipowska: Bo będziecie mieć głupie dzieci

  Teresa Lipowska i Edyta Jungowska zachęcają rodziców do regularnego czytania dzieciom. Rozwija to wyobraźnię maluchów i uczy samodzielnego myślenia. Warto robić to co najmniej 20 minut dziennie, nawet podczas jazdy komunikacją miejską. Znane aktorki są ambasadorkami trwającej do końca października kampanii "Z czytaniem masz po drodze".
 • Edyta Jungowska: "Polska Bridget Jones" kończy 50 lat

  Edyta Jungowska: "Polska Bridget Jones" kończy 50 lat

  Widownia pokochała ją dzięki roli siostry Bożenki w serialu "Na dobre i na złe", miano jednej z najpopularniejszych polskich aktorek przyniosła jej kreacja Judyty w ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!". W poniedziałek, 1 lutego, Edyta Jungowska obchodzi 50. urodziny.

Filmy - Edyta Jungowska (2)