Edyta Górniak

Synonimy:
Edyta Górniak,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Edyta Górniak (1312)

Zdjęcia - Edyta Górniak (712)

 • muzyka.interia.pl
  Edyta Górniak w Krakowie - 14 lutego 2016 r.
 • muzyka.interia.pl
  Edyta Górniak w Krakowie - 14 lutego 2016 r.
 • muzyka.interia.pl
  Edyta Górniak w Krakowie - 14 lutego 2016 r.
 • muzyka.interia.pl
  Edyta Górniak w Krakowie - 14 lutego 2016 r.
 • muzyka.interia.pl
  Edyta Górniak w Krakowie - 14 lutego 2016 r.
 • muzyka.interia.pl
  Edyta Górniak w Krakowie - 14 lutego 2016 r.

Filmy - Edyta Górniak (35)

 • Co łączy Edytę Górniak z ojcem sióstr Hadid?

  Co łączy Edytę Górniak z ojcem sióstr Hadid? - Byłam zaproszona na prywatny obiad. Wiedziałam, że będą ważne osoby, ale nie wiedziałam kto. Przedstawiono nas sobie i bardzo fajnie się nam rozmawiało. I tak od słowa do słowa poprosił mnie, żebym zaśpiewała - powiedziała Górniak. - Przemiły człowiek, zabawny, z bardzo z dużą energią, rozrywkowy, uprzejmy i bardzo otwarty. Może dlatego nam się tak dobrze rozmawiało. Będziemy się niedługo widzieć znowu na obiedzie - dodała.
 • Wszyscy mężczyźni Edyty Górniak. Jest w czym wybierać!

  Edyta Górniak to wokalistka, której talentu i urody zdecydowanie można pozazdrościć. Jak się okazuje, nie mniej barwne niż kariera, jest życie prywatne 44-letniej artystki. Górniak nigdy nie stroniła od romansów – dłuższych, kończących się ślubami i tych krótszych, trwających niekiedy zaledwie kilka tygodni. Który z gentlemanów skradł serce piosenkarki? Kto oczarował ją jedynie na chwilę, a który szczęściarz stanął z nią na ślubnym kobiercu? Zobaczcie nasze zestawienie! Mimo że jedynie rok trwał romans Górniak z aktorem Dariuszem Kordkiem, to para zdążyła się zaręczyć! Owszem, 12 miesięcy to bardzo krótki staż, ale w obliczu zaledwie trzymiesięcznego romansu z dziennikarzem Piotrem Gembarowskim, to wieczność. W sercu gwiazdy nie zabrakło też miejsca dla Piorta Kraśki czy Roberta Kozyry. Dariusz Krupa to mężczyzna, z którym Górniak związana była najdłużej, bo aż pięć lat! Ma z muzykiem syna Allana. Po rozwodzie związała się z adwokatem Piotrem Schrammem. W 2014 roku poinformowała jednak o rozstaniu z prawnikiem. Jak donoszą portale plotkarskie, piosenkarka spotykała się także z muzykiem Adamem Sztabą czy aktorem Robertem Janowskim. Chodzą również słuchy, że niewinny flirt na planie programu „The Voice of Poland” z Baronem z zespołu Afromental nie był jedynie koleżeńską sympatią. Mimo że plotki na temat ich rzekomego związku nie potwierdziły się, wyraźnie widać, że obojga łączy silna przyjacielska więź.
 • "Za przeprowadzką stoi mój wiek"

  Co stoi za decyzją przeprowadzki Edyty Górniak do Krakowa? Jak mówi wokalistka, głównym powodem wyjazdu z Warszawy był wiek. - Całe życie spędziłam w Warszawie, a zawsze kochałam Kraków. Pomyślałam sobie, co chciałabym w życiu jeszcze zrobić, gdyby jutro miał być koniec świata. Okazało się, że bardzo wiele - mówi Górniak. Dobrze się złożyło, że Alanek (syn Edyty Górniak - przyp. red.) też bardzo lubi Kraków i dobrze się tam czuje - dodaje. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • "Odkryłam niezwykłą bliskość przez modlitwę"

  - Każdy, kto jest rodzicem zakochanym w swoim dziecku wie, że bliskość jest podstawą naszego spokoju - mówi wokalistka, Edyta Górniak. - To, że mogłam przepięknie przeżyć rok jubileuszowy to zasługa nie tylko wspaniałych ludzi, ale też spokój, który dostałam od mojego dziecka. Nie pozwoliłabym sobie na tak intensywny rok pracy, gdyby on był zaniepokojony - dodaje. (Dzień Dobry TVN/x-news)