Film - edycji

Artykuły - Edycji (480)

 • Oni odpadli z "You Can Dance"

  Oni odpadli z "You Can Dance"

  W środę, 25 kwietnia, mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek emitowany "na żywo" 7. edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Niestety dwoje uczestników show musiało pożegnać się z programem.
 • "Tylko taniec": Będzie druga edycja

  "Tylko taniec": Będzie druga edycja

  W połowie maja rozpoczną się precastingi do drugiej edycji programu "Tylko taniec. Got to dance". Telewizja Polsat postanowiła, że nowe odcinki tego tanecznego show widzowie obejrzą jesienią tego roku.
 • Pierwsza taneczna walka na żywo!

  Pierwsza taneczna walka na żywo!

  Finałowa czternastka siódmej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!" to najbardziej uzdolniona grupa tancerzy w historii programu.
 • "Cezar musi umrzeć" na Transatlantyku

  "Cezar musi umrzeć" na Transatlantyku

  Premierowy pokaz zdobywcy tegorocznego Złotego Niedźwiedzia na Berlinale - filmu braci Taviani "Cezar musi umrzeć", będzie jedną z atrakcji tegorocznej, drugiej edycji festiwalu Transatlantyk 2012. Impreza startuje w Poznaniu 15 sierpnia.
 • Polskie seriale nagrodzone w Chicago

  Polskie seriale nagrodzone w Chicago

  Polskie seriale "Głęboka woda" i "Instynkt" otrzymały Złote Tablice podczas 48. edycji międzynarodowego konkursu produkcji telewizyjnych Hugo TV Awards. Uroczysta gala odbyła się w Chicago.
 • Michał Piróg: Zatańczę - obiecuję

  Michał Piróg: Zatańczę - obiecuję

  Trwa siódma edycja programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". W najbliższą środę, 25 kwietnia, odbędzie się pierwszy odcinek "na żywo". Michał Piróg opowiada o kolejnej edycji show i jego tanecznych planach.
 • Camerimage 2012: Jusow z nagrodą za całokształt

  Camerimage 2012: Jusow z nagrodą za całokształt

  Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Plus Camerimage w Bydgoszczy organizatorzy po raz kolejny uhonorują dorobek twórczy jednego z najwybitniejszych autorów zdjęć filmowych. Tegoroczną Nagrodę za Całokształt Twórczości odbierze rosyjski operator Wadim Jusow.
 • "You Can Dance" startuje z programami "na żywo"

  "You Can Dance" startuje z programami "na żywo"

  Znamy już finalistów siódmej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz"". Po warsztatach na Teneryfie wyłonionych zostało 14 uczestników.
 • Off Plus Camera: Mistrzowie i debiutanci

  Off Plus Camera: Mistrzowie i debiutanci

  Sekcja "Women Make Movies", czyli "Kobiety realizują filmy", a także pokazy nowych produkcji izraelskich i brytyjskich - to niektóre z punktów programu 5. edycji festiwalu Off Plus Camera. Poświęcona kinu niezależnemu impreza rozpoczęła się w piątek w Krakowie.
 • Dla kogo nagrody PISF?

  Dla kogo nagrody PISF?

  Znamy już listę nominowanych do 5. edycji Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej - jedynych polskich nagród za znaczące osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji polskiego kina.