Film - edycji

Artykuły - Edycji (480)

 • Kto zwycięży w "YCD"?

  Kto zwycięży w "YCD"?

  W odcinku finałowym siódmej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!" dwoje najlepszych tancerzy siódmej edycji, Ania Matlewska i Brian Poniatowski, zaprezentuje najwyższy poziom swoich umiejętności. Kto zwycięży?
 • Polskie filmy w Karlowych Warach

  Polskie filmy w Karlowych Warach

  Dziewięć polskich filmów zostanie pokazanych podczas 47. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach, który odbędzie się w dniach 29 czerwca - 7 lipca 2012. Siedem produkcji zakwalifikowało się do sekcji konkursowych.
 • Kto w finale "You Can Dance"?

  Kto w finale "You Can Dance"?

  W finale siódmej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" znaleźli się Brian Poniatowski oraz Anna Matlewska.
 • Przeżywam, nie oceniam!

  Przeżywam, nie oceniam!

  Już po raz drugi Patricia Kazadi poprowadzi finał programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Staram się nabrać trochę więcej dystansu niż miałam w poprzedniej edycji - wyznaje gwiazda.
 • Złota Palma dla Michaela Haneke

  Złota Palma dla Michaela Haneke

  Michael Haneke, reżyser filmu "Miłość" ("Amour"), został zdobywcą Złotej Palmy 65. edycji festiwalu w Cannes. Przewodniczący jury Nanni Moretti podkreślił jednak "fundamentalną rolę" dwojga głównych aktorów: 81-letniego Jean-Louisa Trintignanta i 85-letniej Emmanuelle Rivy.
 • Nowe Horyzonty: Lista osobista

  Nowe Horyzonty: Lista osobista

  Wizytówką festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty pozostaje niezmiennie Konkurs Główny - wybór 14 premierowych, osobistych, często prowokacyjnych filmów z całego świata, jednak - jak przekonuje dyrektor artystyczna imprezy, Joanna Łapińska - bohaterką tegorocznej edycji festiwalu może zostać artystka Marina Abramović. We Wrocławiu pokazane zostaną również wszystkie filmy Meksykanina Carlosa Reygadasa.
 • Wygraj bilety na Festiwal Muzyki Filmowej!

  Wygraj bilety na Festiwal Muzyki Filmowej!

  Chcesz wygrać podwójne zaproszenia na koncerty odbywające się w ramach 5. Edycji Festiwalu Muzyki Filmowej? Weź udział w konkursie INTERIA.PL!
 • Warto marzyć

  Warto marzyć

  Już wkrótce poznamy zwycięzcę siódmej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz". Agustin Egurrola opowiada nam o kulisach show i o trudnej pracy jurora.
 • 15. Festiwal Filmów Kultowych

  15. Festiwal Filmów Kultowych

  Ponad 80 filmów istotnych dla polskiej i światowej popkultury obejrzą widzowie 15. edycji Festiwalu Filmów Kultowych. Tegoroczna edycja tego gromadzącego co roku po kilka tysięcy widzów przeglądu rozpocznie się w Katowicach w czwartek, 10 maja.
 • Harun Farocki na Planete+ Doc

  Harun Farocki na Planete+ Doc

  Wideoinstalacja "Deep Play" z fragmentami relacji telewizyjnych z finałów mistrzostw świata w piłce nożnej to część wystawy "Harun Farocki pierwszy raz w Warszawie". Ekspozycja wpisze się w program 9. edycji festiwalu filmowego Planete+ Doc w Warszawie.