Film - edycji

Artykuły - Edycji (480)

 • Nowa edycja "Ugotowanych"

  Nowa edycja "Ugotowanych"

  Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników "Ugotowanych". Pierwszy odcinek nowej edycji programu już w najbliższą niedzielę, 9 września. Nowi bohaterowie, nowe kulinarne inspiracje i nowe emocje. Jako pierwsi do walki staną mieszkańcy Poznania.
 • Bardziej krytyczny Alan Andersz

  Bardziej krytyczny Alan Andersz

  Niedawno przeszedł poważną operację, ale na szczęście jest już zdrowy i gotowy do nowych wyzwań w kolejnej edycji show. - Będę mocniej forsował tancerzy, którzy zdobędą moje serce - mówi Alan Andersz.
 • Finał Krakow Summer Animation Days!

  Finał Krakow Summer Animation Days!

  Niedziela, 29 lipca, to ostatni dzień czwartej edycji przeglądu polskich i światowych animacji Krakow Summer Animation.
 • Druga edycja tanecznego show

  Druga edycja tanecznego show

  Za nami castingi do drugiej edycji tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance". Kto okazał się najlepszy?
 • Będzie trzecia edycja "Bitwy na głosy"

  Będzie trzecia edycja "Bitwy na głosy"

  Po sukcesie dwóch poprzednich sezonów popularny program Dwójki powraca jesienią na antenę Dwójki! Które gwiazdy poprowadzą swoje zespoły? Jakie miasta odwiedzą? Kto wcieli się w rolę ekspertów? Wielkie emocje już wkrótce!
 • Szósta edycja Pięciu Smaków

  Szósta edycja Pięciu Smaków

  Filmy Ai Weiwei'a, Woo Min Jina i kultowego japońskiego reżysera Shinyi Tsukamoto przyprawią fascynującą podróż po Azji, w którą już na jesieni po raz kolejny zabierze swoich widzów Festiwal Filmowy Pięć Smaków. Szósta edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 24-30 października 2012.
 • Castingi do piątej edycji "Mam talent!"

  Castingi do piątej edycji "Mam talent!"

  Katowice są pierwszym miastem, w którym odbywają się castingi do piątej edycji show "Mam talent!". W poniedziałek, 18 czerwca, do Katowic przyjechali jurorzy i prowadzący.
 • TVN: Jesień bez "Top model"!

  TVN: Jesień bez "Top model"!

  Telewizja TVN nie pokaże jesienią trzeciej edycji programu "Top model. Zostań modelką!". Show stracił bowiem głównego sponsora, którym był Procter & Gamble.
 • KFF: Podsumowanie 52. edycji

  KFF: Podsumowanie 52. edycji

  Tegoroczna edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego zgromadziła blisko 600 gości, w tym rekordową jak dotąd liczbę aż 130 reżyserów, którzy reprezentowali kilkadziesiąt kinematografii z całego świata.
 • To on wygrał "You Can Dance"!

  To on wygrał "You Can Dance"!

  Laureatem siódmej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" został 22-letni Brian Poniatowski. Młody tancerz pokonał w finale 16-letnią Anię Matlewską i wygrał 100 tysięcy złotych oraz stypendium w International Dance Academy w Hollywood.