Film - edycji

Artykuły - Edycji (480)

 • "Tylko muzyka" słabo wypadła

  "Tylko muzyka" słabo wypadła

  Finał czwartej edycji programu "Tylko muzyka. Must be the Music" nie przyciągnął przed ekrany nawet 4 mln widzów. Zdecydowanie lepiej radziły sobie inne programy rozrywkowe wyemitowane w weekend w polskiej telewizji.
 • Przemycić do potrawy coś swojego

  Przemycić do potrawy coś swojego

  Joe Bastianich - juror amerykańskiej i włoskiej edycji programu "MasterChef" - będzie gościem specjalnym polskiej odsłony kulinarnego show. Odcinek z jego udziałem będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę, 4 listopada.
 • Nowa edycja Filmoteki Szkolnej

  Nowa edycja Filmoteki Szkolnej

  66 polskich filmów dokumentalnych i fabularnych zostanie udostępnionych nauczycielom i uczniom w nowej edycji Filmoteki Szkolnej. II edycja programu realizowanego przez Polski Instytut Sztuki Filmowej rozpocznie się w drugiej połowie listopada.
 • Camerimage: Konkurs dokumentów

  Camerimage: Konkurs dokumentów

  25 tytułów polskich i zagranicznych ocenianych będzie w konkursie filmów dokumentalnych 20. edycji Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage. Impreza rozpocznie się 24 listopada w Bydgoszczy.
 • "Złoty Anioł" dla Geraldine Chaplin

  "Złoty Anioł" dla Geraldine Chaplin

  Odebranie przez Geraldine Chaplin nagrody "Złotego Anioła" za całokształt twórczości uświetniło w sobotę, 20 października, galę otwarcia 10. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu. Podczas tegorocznej edycji imprezy pokazanych zostanie prawie 150 filmów.
 • Rekordowy "Mam talent!"

  Rekordowy "Mam talent!"

  Ponad 4,6 mln widzów oglądało ostatni castingowy odcinek najnowszej edycji "Mam talent!". To rekordowa ilość w przypadku piątej już odsłony show.
 • Stefan Laudyn: O religijności i tradycji

  Stefan Laudyn: O religijności i tradycji

  Powtarzają się opowieści o religijności, stosunku do tradycji i wymagań społecznych. O rozpoczynającej się 12 października 28. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego, która zaprezentuje twórczość artystów z ponad 50 krajów, opowiada dyrektor imprezy Stefan Laudyn.
 • Regiofun: Jedyny taki festiwal

  Regiofun: Jedyny taki festiwal

  73 filmy krótko- oraz pełnometrażowe - fabuły, dokumenty i animacje będzie można obejrzeć podczas trzeciej edycji Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach. Impreza rozpocznie się 24 października i potrwa pięć dni.
 • Michel Moran: Znaleźć kulinarny diament

  Michel Moran: Znaleźć kulinarny diament

  Michel Moran, juror polskiej edycji programu "MasterChef", opowiada o ocenianiu kulinarnych talentów Polaków.
 • Julia Kamińska z ukochanym!

  Julia Kamińska z ukochanym!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i laureatka XI edycji "Tańca z gwiazdami", jest od ponad dwóch lat szczęśliwie zakochana w scenarzyście Piotrze Jasku. W minioną sobotę, 15 września, para pojawiła się na jednej z imprez razem.