Edward Lorens

Artykuły - Edward Lorens (4)

 • Euro U-21. Edward Lorens: Dobra atmosfera to podstawa

  Euro U-21. Edward Lorens: Dobra atmosfera to podstawa

  - Mecz ze Słowakami nie wyszedł naszej reprezentacji. Wszyscy są zawiedzeni, bo nie tego się spodziewaliśmy, ale szanse nadal istnieją. W kolejnym spotkaniu liczę na dużo lepszą grę naszego zespołu i przede wszystkim zwycięstwo - mówi Interii Edward Lorens, były trener młodzieżowej reprezentacji Polski.
 • Wielki powrót do Ruchu Chorzów?

  Wielki powrót do Ruchu Chorzów?

  Wiele wskazuje na to, że nowym dyrektorem sportowym klubu z Chorzowa zostanie nie kto inny, jak Edward Lorens. W przeszłości świetny piłkarz, a potem szkoleniowiec "Niebieskich", który z rezerwami Ruchu awansował do finału Pucharu Polski. Teraz ma wzmocnić pion sportowy 14-krotnego mistrza Polski.
 • Nowy prezes Ruchu Chorzów Janusz Paterman: Chcę 15. gwiazdkę za mistrzostwo Polski

  Nowy prezes Ruchu Chorzów Janusz Paterman: Chcę 15. gwiazdkę za mistrzostwo Polski

  Sprawdziły się informacje Interii co do nowego rozdania w klubie z Chorzowa. Nowym prezesem jest Janusz Paterman, menedżerem Krzysztof Warzycha, a do klubu wracają jeszcze Edward Lorens i Krzysztof Ziętek. Na razie nowe władze muszą się zmierzyć z ogromnym zadłużeniem. - Dopóki nie zapoznam się z dokumentami, to nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie czy dług wynosi 50 milionów, czy więcej - mówił na konferencji prasowej prezes Paterman.
 • Zmiany w Bruk-Bet Termalice. Michniewicz trenerem, Lorens dyrektorem sportowym

  Zmiany w Bruk-Bet Termalice. Michniewicz trenerem, Lorens dyrektorem sportowym

  Trwa wielka przebudowa klubu z Niecieczy. Dzisiaj oficjalnie ogłoszono, że nowym szkoleniowcem Bruk-Bet Termaliki został Czesław Michniewicz, który zastąpi Piotra Mandrysza. Nowym dyrektorem sportowym ma zostać doświadczony Edward Lorens.