ecommerce

Artykuły - Ecommerce (14)

 • Rząd planuje zwiększyć ochronę konsumentów na platformach handlowych

  Rząd planuje zwiększyć ochronę konsumentów na platformach handlowych

  ​Rząd planuje zwiększyć ochronę konsumentów korzystających z internetowych platform handlowych. Stosowny projekt ustawy przygotuje UOKiK w III kwartale tego roku - podano w wykazie prac legislacyjnych rządu.
 • Polacy po pandemii ograniczą zakupy w e-sklepach. Ponad 55 proc. chce wrócić do tradycyjnego handlu

  Polacy po pandemii ograniczą zakupy w e-sklepach. Ponad 55 proc. chce wrócić do tradycyjnego handlu

  W czasie pandemii 29 proc. Polaków w dużej części zastąpiło zakupy stacjonarne internetowymi. Ponad 25 proc. nieznacznie zmieniło w ten sposób nawyki, a więcej niż 3 proc. całkowicie przeszło do e-commerce. Głównym powodem było bezpieczeństwo. Kolejnym był utrudniony dostęp do placówek. Ale ponad połowa osób zamierza do nich wrócić. Niespełna 23 proc. będzie nadal robiło e-zakupy, a 22 proc. nie ma jeszcze na ten temat zdania. Tak wynika z badania UCE RESEARCH i SYNO Poland, wykonanego dla sklepu internetowego Złote Wyprzedaże.
 • Na internetowy hejt narażeni producenci i deweloperzy

  Na internetowy hejt narażeni producenci i deweloperzy

  Zdaniem analityków wirtualna reputacja jest obecnie jednym z kluczowych elementów budowania wizerunku przedsiębiorstwa. Anonimowy hejt w internecie może się odbić nie tylko na opinii o firmie, lecz także na jej wynikach finansowych.
 • Ecommerce Trends CEE 2015 już 22-23 września 2015 w Warszawie

  Ecommerce Trends CEE 2015 już 22-23 września 2015 w Warszawie

  To już 6. edycja Konferencji Ecommerce Trends, której 5 poprzednich odsłon cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Ecommerce Trends CEE 2015 koncentruje się na najistotniejszych aspektach handlu internetowego, handlu transgranicznym, mobilnym, nowoczesnych usługach logistycznych, płatnościowych i marketingowych. Podczas dwóch dni konferencji pokazane zostaną najciekawsze projekty ecommerce, najnowsze dane dotyczące rynku czy najbardziej nowatorskie usługi dla tego segmentu.
 • Druga edycja Ecommerce Day już 5 maja

  Druga edycja Ecommerce Day już 5 maja

  13 prelekcji. 510 minut z największymi ekspertami ecommerce z takich firm jak m.in. Google, Twitter, Shoplo, PayPal czy Allegro. Już 5 maja startuje druga edycja Ecommerce Day, największej konferencji skierowanej do właścicieli sklepów internetowych. W zeszłorocznym wydarzeniu wzięło udział ponad 250 e-sprzedawców. W tym roku liczba ta zwiększy się do 350 osób oraz setek kolejnych dzięki transmisji online.
 • Ecommerce Trends 2014: Odkrywamy potencjał handlu transgranicznego

  Ecommerce Trends 2014: Odkrywamy potencjał handlu transgranicznego

  W dniach 12-13 lutego 2014 r. na Stadionie Narodowym odbędzie się trzecia z cyklu konferencji Ecommerce Trends organizowanych przez NoNoobs.pl, na której wybitni przedstawiciele polskiej i światowej branży ecommerce podzielą się doświadczeniami oraz wiedzą z zakresu rozwijania biznesu na rynku lokalnym oraz jego międzynarodowej ekspansji.
 • Handel wraca na Stadion Narodowy!

  Handel wraca na Stadion Narodowy!

  Już 23 i 24 września w Warszawie na Stadionie Narodowym odbędzie się Konferencja Ecommerce Trends 2013/jesień połączona z V edycją Targów eHandlu. Fundacja Polak 2.0 oraz NoNoobs.pl połączyły siły we wspólnym projekcie, który będzie największym wydarzeniem dla branży ecommerce w Polsce. Podczas dwóch dni odbędzie się konferencja, targi oraz przyznanie Ekomersów AD 2013. Konferencja planowana jest na około 300 uczestników, targi natomiast odwiedzi ponad 2 tys. osób zawodowo zajmujących się sprzedażą przez internet.
 • Ecommerce Trends 2013 - potężna dawka inspiracji dla właścicieli sklepów

  Ecommerce Trends 2013 - potężna dawka inspiracji dla właścicieli sklepów

  Już 27 i 28 lutego w Warszawie na konferencji Ecommerce Trends 2013 wystąpią praktycy ecommerce reprezentujący wiodące firmy działające w branży handlu internetowego m.in. Merlin, Allegro, Praktiker, Megastore, Pizza Portal, Fly.pl, Conrad Electronic, Nokaut, dostawcy rozwiązań i usług dedykowanych właścicielom sklepów m.in. Adobe, Google, Przelewy24, Trusted Shops, Unity Group, Divante. Podczas konferencji nie zabraknie tematów ważnych dla polskiej branży ecommerce - przedstawiciele komitetu założycielskiego e-Izby będą dyskutowali o wyzwaniach i barierach rozwoju handlu elektronicznego w Polsce w specjalnym panelu prowadzonym przez Grzegorza Wójcika prezesa Fundacji Rozwoju Gospodarki Elektronicznej.
 • Eksperci IAB Polska praktycznie o e-commerce

  Eksperci IAB Polska praktycznie o e-commerce

  Wszystkie najważniejsze kwestie warunkujące istnienie i rozwój sklepu internetowego pod lupą ekspertów Grupy Roboczej E-commerce IAB Polska. Nie bójmy się konsultacji z ekspertami. 'IAB Akademia eCommerce' to konferencja na której eksperci doradzą w niemal w każdej dziedzinie sprzedaży w internecie. Już 7-8 listopada w Warszawie.
 • Możesz wycisnąć więcej z ebiznesu! Revenue Trends 2012

  Możesz wycisnąć więcej z ebiznesu! Revenue Trends 2012

  16-17 kwietnia 2012 r. NoNoobs.pl zaprasza na pierwszą konferencję z cyklu Revenue Trends (http://www.revenuetrends.pl/program) poświęconą skutecznym metodom zwiększania przychodów dzięki nowym technologiom. Będziemy się skupiać na reklamie, social media, mobile, ecommerce oraz na branży wydawniczej. W programie m. in. rozmowa Tomasza Józefackiego i Łukasza Wejcherta - byłych szefów największych polskich graczy internetowych oraz gościa specjalnego Tomasa Belli (CEO Piano Media).