e-mail

Synonimy:
mail, maila maile
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - E-mail (634)

 • Hasła ponad 10 mln danych polskich adresów e-mail w sieci

  Hasła ponad 10 mln danych polskich adresów e-mail w sieci

  W internecie można znaleźć dane ponad 10 mln kont z Polski (domena PL). Adresy e-mail i hasła są częścią gigantycznej, liczącej ponad 1,4 mld kont, bazy danych, jaką cyberprzestępcy umieścili w sieci - czytamy w serwisie Zaufana Trzecia Strona.
 • Mail od kuriera? To może być groźny wirus!

  Mail od kuriera? To może być groźny wirus!

  Zaufana Trzecia Strona donosi, że im bliżej świąt, tym więcej osób pada ofiarą nowego ataku phishingowego.
 • W całej Polsce bezpłatna usługa powiadamiania o odbiorze paszportu

  W całej Polsce bezpłatna usługa powiadamiania o odbiorze paszportu

  Od 1 czerwca w całej Polsce będzie dostępna bezpłatna usługa umożliwiająca otrzymanie informacji sms lub e-mail o terminie odebrania paszportu. Usługa będzie obejmowała wszystkie 114 punktów paszportowych na terenie kraju - poinformował wiceszef MSWiA Tomasz Zdzikot.
 • Zmarł Ray Tomlinson, twórca poczty e-mail

  Zmarł Ray Tomlinson, twórca poczty e-mail

  5 marca zmarł ojciec poczty elektronicznej, Ray Tomlinson – poinformowała firma Raytheon, w której informatyk był zatrudniony. Twórca maila miał 74 lata.
 • Trybunał dopuszcza przeglądanie służbowego maila przez pracodawcę

  Trybunał dopuszcza przeglądanie służbowego maila przez pracodawcę

  Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu uznał, że pracodawca ma prawo sprawdzać, czy pracownik używa służbowej skrzynki mailowej tylko do celów związanych z pracą, i zwolnić pracownika za wykorzystywanie jej do prywatnej korespondencji.
 • ZUS ostrzega przed fałszywymi e-mailami

  ZUS ostrzega przed fałszywymi e-mailami

  Przedsiębiorcy powinni uważać na e-maile zawierające informacje o zaległościach w płatności składek na ubezpieczenie społeczne. Takie wiadomości mogą być niebezpieczne. ZUS przestrzega, że to fałszywe e-maile zawierające zawirusowane oprogramowanie - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Darmowa aplikacja sensacją dla użytkowników e-maili

  Darmowa aplikacja sensacją dla użytkowników e-maili

  Zajmująca się tworzeniem oprogramowania i technologii mobilnych spółka Macate Group Corporation (Macate) ogłasza wydanie aplikacji mobilnej do obsługi poczty elektronicznej CyPeers™ Mail wyposażonej w przyjazne dla klienta narzędzia bezpieczeństwa.
 • Druga edycja Ecommerce Day już 5 maja

  Druga edycja Ecommerce Day już 5 maja

  13 prelekcji. 510 minut z największymi ekspertami ecommerce z takich firm jak m.in. Google, Twitter, Shoplo, PayPal czy Allegro. Już 5 maja startuje druga edycja Ecommerce Day, największej konferencji skierowanej do właścicieli sklepów internetowych. W zeszłorocznym wydarzeniu wzięło udział ponad 250 e-sprzedawców. W tym roku liczba ta zwiększy się do 350 osób oraz setek kolejnych dzięki transmisji online.
 • Jak wygląda język reklamy? Czy strategię można dotknąć? Jak efektywnie realizować globalny e-mail marketing?

  Jak wygląda język reklamy? Czy strategię można dotknąć? Jak efektywnie realizować globalny e-mail marketing?

  Jak wygląda język świata reklamy i marketingu? Czy jesteś pewien, że twoja firma jest w internecie? Czy strategię można dotknąć? Jak rewolucja beaconowa zmieni rynek handlu detalicznego? - już 12 marca odpowiedzi na te pytania usłyszą uczestnicy IX Kongresu Online Marketing.
 • Zablokowane konto Allegro? Kolejny sposób na wyłudzenie prywatnych danych

  Zablokowane konto Allegro? Kolejny sposób na wyłudzenie prywatnych danych

  Po raz kolejny cyberprzestępcy usiłują wykraść dane logowania użytkowników do serwisu aukcyjnego Allegro. Tym razem e-mail, który mówi o blokadzie konta Allegro prosi o wprowadzenie danych poprzez specjalnie spreparowany link, który może nie tylko przesłać wszystkie dane do logowania do konta w niepowołane ręce (a także numery połączonych z Allegro kart kredytowych), ale również zainfekować komputer złośliwym oprogramowaniem.

Filmy - E-mail (2)

 • Wystarczy wysłać e-maila, żeby odejść z pracy

  Wystarczy wysłać e-maila, żeby odejść z pracy. Ale trzeba wybrać właściwego adresata, żeby nie wpaść w kłopoty.
 • Poczta Polska łączy e-mail z tradycyjnym listem

  Na początku przyszłego roku Poczta Polska zaoferuje klientom indywidualnym usługę poczty hybrydowej. To oznacza, że list będzie można wysłać drogą elektroniczną, a do odbiorcy dotrze przesyłka papierowa. Komentuje Janusz Wojtas, członek zarządu ds. sprzedaży w Poczcie Polskiej (źródło: Newseria).