E.Leclerc Radomka Radom

Artykuły - E.Leclerc Radomka Radom (15)

 • Tauron Liga. Katarzyna Skorupa zagra w E.Leclerc Moya Radomce Radom

  Tauron Liga. Katarzyna Skorupa zagra w E.Leclerc Moya Radomce Radom

  Rozgrywająca Katarzyna Skorupa zasiliła szeregi E.Leclerc Moya Radomki Radom. To bez wątpienia jeden z hitów transferowych tego lata w Tauron Lidze. Skorupa wraca do polskiej ligi po ośmiu latach przerwy.
 • Ekstraklasa siatkarek. Janisa Johnson w Radomce

  Ekstraklasa siatkarek. Janisa Johnson w Radomce

  Amerykanka Janisa Johnson jest nową przyjmującą zespołu E.Leclerc Radomka, występującego w ekstraklasie siatkarek. To druga zagraniczna zawodniczka na nowy sezon w radomskim klubie.
 • Bruna Honorio siatkarką Radomki

  Bruna Honorio siatkarką Radomki

  Brazylijska siatkarka Bruna Honorio dołączy do ekstraklasowego zespołu E.Leclerc Radomki Radom. 30-letnia zawodniczka, która na koncie ma trzy występy w reprezentacji swojego kraju, będzie grała na pozycji atakującej.
 • Siatkówka. Błażej Krzyształowicz: Zaczynamy bez energii

  Siatkówka. Błażej Krzyształowicz: Zaczynamy bez energii

  Piąte zwycięstwo w szóstym występie w ekstraklasie odniosły w poniedziałek siatkarki Grot Budowlanych. - Ale bardzo źle zaczynamy mecze i na początku brakuje nam energii w ataku – przyznał trener łodzianek Błażej Krzyształowicz po wygranej z Radomką 3:2.
 • Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka 3:2 w czwartej kolejce

  Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka 3:2 w czwartej kolejce

  Drużyna Grotu Budowlani Łódź wygrała z E.Leclerc Radomką 3:2 (22;25, 23:25, 25:16, 33:31, 15:8) w meczu czwartej kolejki ekstraklasy siatkarek.
 • Liga Siatkówki Kobiet. Julieta Lazcano czeka na debiut w Radomce

  Liga Siatkówki Kobiet. Julieta Lazcano czeka na debiut w Radomce

  Argentyńska środkowa Julieta Lazcano zagra jednak w E.Leclerc Radomce. Debiut siatkarki może nastąpić już w poniedziałkowym meczu Ligi Siatkówki Kobiet w Kaliszu z tamtejszym MKS.
 • LSK. Julieta Lazcano zrezygnowała z gry w E.Leclerc Radomka

  LSK. Julieta Lazcano zrezygnowała z gry w E.Leclerc Radomka

  Reprezentantka Argentyny Julieta Lazcano nie zagra w występującym w ekstraklasie zespole E.Leclerc Radomka. Siatkarka niespodziewanie zrezygnowała z gry w Radomiu.
 • Julieta Lazcano zagra w Radomce

  Julieta Lazcano zagra w Radomce

  Siatkarka reprezentacji Argentyny Julieta Lazcano w przyszłym sezonie będzie bronić barw E.Leclerc Radomki Radom - poinformował występujący w ekstraklasie klub. 29-letnia środkowa ostatnio grała w brazylijskim Clube Curitibano.
 • Liga Siatkówki Kobiet: Efektowny triumf E.Leclerc Radomki Radom

  Liga Siatkówki Kobiet: Efektowny triumf E.Leclerc Radomki Radom

  Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom w zaległym meczu 13. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet efektownie ograły na swoim parkiecie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:21, 25:18, 25:11). Zespół KSZO jest zdecydowanie najsłabszą ekipą w LSK, za to beniaminek z Radomia plasuje się na miejscu siódmym.
 • Jacek Skrok: Ten wyjazd był nam potrzebny

  Jacek Skrok: Ten wyjazd był nam potrzebny

  - Zawodniczki otrzymają dwa dni wolnego i spotkamy się w środę rano. W sobotę wyjedziemy do Wrocławia, gdzie w niedzielę zagramy mecz Ligi Siatkówki Kobiet - przyznał trener E.Leclerc Radomi Radom Jacek Skrok.