Nowe Technologie - e-learning

Artykuły - E-learning (5)

 • TrekStor 3.0 - e-czytnik dla mas

  TrekStor 3.0 - e-czytnik dla mas

  W sieci księgarni Empik pojawił się pierwszy czytnik e-booków, jak twierdzi sieć, "na każdą kieszeń" - e-czynik TrekStor 3.0 .Jakie plany wiąże z nim polski potentat i co ma do zaoferowania samo urządzenie?
 • ComArch: e-learning i licencje dla administracji

  ComArch podpisał umowy o wartości ponad 9 mln zł z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W ramach pierwszej, ComArch jako Microsoft Large Account Reseller dostarczy licencji na oprogramowanie firmy Microsoft. W ramach drugiej umowy, ComArch wspólnie z Instytutem Edukacji Interaktywnej zaprojektuje, wykona i wdroży aplikację szkoleniową do zdalnego nauczania obsługi systemu IACS.
 • YDP nagrodzona

  Produkty edukacyjne firmy Young Digital Poland zostały nagrodzone w kategorii e-learning podczas zeszłotygodniowego Światowego Szczytu Społeczeństwa Informacyjnego. Do konkurencji wystawiono 803 produkty ze 136 państw.
 • eLearning się rozwija

  e-Learning.pl (www.e-Learning.pl) podpisał umowę inwestycyjnej z e-Katalyst SA, inkubatorem internetowym z siedzibą w Warszawie, oraz o podpisaniu umów partnerskich z kilkoma innymi spółkami, w tym ze SkillSoft, jednym z globalnych liderów sektora e-learning, będącego największym dostawcą usług z tego zakresu dla firm z listy Global 2000.
 • Nauczanie na odległość

  Firmy MCX i Cisco Systems Poland nawiązały współpracę w zakresie dostarczania i wdrażania rozwiązań e-learning / Content Delivery Network. Firmy prowadzą wspólne prace rozwojowe i marketingowe mające na celu zaoferowanie zintegrowanego rozwiązania łączącego aplikacje opracowywane przez MCX z produktami Cisco Systems.