e-learning

Artykuły - E-learning (19)

 • TrekStor 3.0 - e-czytnik dla mas

  TrekStor 3.0 - e-czytnik dla mas

  W sieci księgarni Empik pojawił się pierwszy czytnik e-booków, jak twierdzi sieć, "na każdą kieszeń" - e-czynik TrekStor 3.0 .Jakie plany wiąże z nim polski potentat i co ma do zaoferowania samo urządzenie?
 • E-learning - tania i szybka metoda zdobywania nowych kwalifikacji

  E-learning - tania i szybka metoda zdobywania nowych kwalifikacji

  Zdaniem ekspertów, najbardziej efektywne, są szkolenia łączące nowoczesne metody przekazywania wiedzy za pośrednictwem mediów elektronicznych oraz trenerów.
 • Z e-learningu korzysta coraz więcej firm

  Rozmowa z Piotrem Cebulskim oraz Piotrem Maryniakiem z firmy Learn Up.
 • e-learning stanowi koszt

  Wydatki związane z e-learningiem są kosztem podatkowym, gdy pracodawca umożliwia pracownikom dokształcanie w tej formie.
 • E-learning tańszy i efektywny

  E-learning tańszy i efektywny

  Polsce przedsiębiorcy z roku na rok coraz chętniej szkolą swoich pracowników. Ci z kolei postrzegają dokształcanie zawodowe jako inwestycję w rozwój osobisty i wyróżnienie. Nadal jednak przeszkolenie pracownika to znaczący koszt dla pracodawcy, w szczególności w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.
 • E-learning na odległość

  E-learning na odległość

  Kiedy firma zatrudnia kilkaset osób i chce przeszkolić pracowników, może zatrudnić wykładowców i spróbować zamknąć część personelu w salach wykładowych. Ale może też przekazać wiedzę pracownikom, nie odrywając ich od komputerów.
 • Nabycie aktywów o znacznej wartości

  Raport bieżący nr 96/2006Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Spółki Capital Partners S.A. informuje, że w dniu 28 grudnia 2006r. Emitent zawarł ze spółką SPIN S.A. z siedzibą w Katowicach Umowę nabycia udziałów spółki "WiedzaNet" Sp. z o.o. Na mocy zawartej umowy Capital Partners S.A. nabyła 2.362 udziały "WiedzaNet" Sp. z o.o., za cenę 1.887,00 PLN za każdy udział, tj. łacznie za kwotę 4.450.008,00 PLN. Płatnośc
 • Masowy e-learning

  Ponad 14 tys. uczestników wzięło udział w szkoleniach elektronicznych Banku BPH. Po roku prac pilotażowych wszyscy pracownicy banku mają bezpośrednio ze swoich komputerów dogodny dostęp do szkoleń, a 90% uczestników pozytywnie ocenia zawartość i dostępność szkoleń.
 • TUiR Wata wybiera MyNetwork Polska

  MyNetwork Polska, wygrała kolejny przetarg e-learning w TUiR Warta S.A. Tym razem na zlecenie towarzystwa ubezpieczeniowego MyNetwork Polska wykona szkolenie pt. 'Sztuka handlowania'.
 • E-learning w u US Pharmacia

  US Pharmacia - największa na polskim rynku firma farmaceutyczna w zakresie produkcji preparatów bezreceptowych (APAP, Ibuprom, Gripex) podjęła decyzję o wdrożeniu metody e-learningu. Pierwsze elektroniczne szkolenie kierowane do pracowników organizacji przedstawiało wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych.

Filmy - E-learning (1)

 • E-learning

  Studiować można wszędzie. Dzisiaj, żeby zdobyć wyższe wykształcenie nie trzeba nawet wychodzić z domu. Coraz częściej polskie uczelnie oferują studentom możliwość zdobywania wiedzy bez codziennego siedzenia w salach.