e-hulajnoga

Artykuły - E-hulajnoga (10)

 • Firmy stracą na kulawych przepisach o e-hulajnogach

  Firmy stracą na kulawych przepisach o e-hulajnogach

  Zakaz handlu urządzeniami transportu osobistego niespełniającymi wymagania oraz ich wynajmu uderzy w sklepy i hurtownie.
 • KX-FS6.5A - nowa elektryczna hulajnoga Kawasaki

  KX-FS6.5A - nowa elektryczna hulajnoga Kawasaki

  Wysoka moc i duży komfort użytkowania - w Polsce pojawił się najnowszy model hulajnogi elektrycznej Kawasaki wyposażony w silnik o mocy 350W.
 • Test - elektryczna hulajnoga Fiat F500-F85

  Test - elektryczna hulajnoga Fiat F500-F85

  Przetestowaliśmy najwyższy model elektrycznej hulajnogi marki Fiat. Czy ma ona szanse stać się równie popularna co jej motoryzacyjny odpowiednik?
 • Skąd wziął się fenomen elektrycznych hulajnóg?

  Skąd wziął się fenomen elektrycznych hulajnóg?

  Elektryczne hulajnogi szturmem podbiły nie tylko serca użytkowników w każdym wieku, ale również ulice największych polskich miast. Skąd wziął się fenomen tych pojazdów i przede wszystkim, czy ktoś jest jeszcze w stanie zatrzymać ten trend?
 • Elektryczne hulajnogi i carsharing coraz popularniejsze w Polsce

  Elektryczne hulajnogi i carsharing coraz popularniejsze w Polsce

  Elektryczne hulajnogi, carsharing na minuty czy aplikacje do przewozu osób zyskują na popularności, zmieniając nasz sposób poruszania się po mieście. Notujemy ciągły i bardzo szybki wzrost liczby osób korzystających z tego typu aplikacji. Chociaż to osoby młode najchętniej korzystają z aplikacji transportowych, coraz częściej przekonują się do nich również osoby powyżej 55. roku życia.
 • Fiat przygotował elektryczną… hulajnogę

  Fiat przygotował elektryczną… hulajnogę

  Do polski trafiła właśnie pierwsza hulajnoga marki Fiat – model F500-F80. To jedyna hulajnoga elektryczna na rynku, która posiada tylny napęd pozwalający nie tylko na szybszy start, ale także umożliwiający bardziej precyzyjne pokonywanie zakrętów.
 • hive od teraz we wrocławskim ZOO

  hive od teraz we wrocławskim ZOO

  Elektryczne hulajnogi hive wkraczają na teren Wielkiej Wyspy, powiększając tym samym swoją strefę dostępności aż o 25 proc. Od teraz mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska będą mogli dotrzeć do wrocławskiego ZOO w nowy sposób.
 • "DGP": Hulajnogi z chodników zjadą na ścieżki rowerowe

  "DGP": Hulajnogi z chodników zjadą na ścieżki rowerowe

  Sugerowałabym przeniesienie hulajnóg z chodników wyłącznie na ścieżki rowerowe; do tego obowiązek jazdy w kasku i określenie minimalnego wieku użytkownika - mówi w opublikowanej w rozmowie z "Dziennikiem Gazeta Prawna" minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.
 • Mi Electric Scooter - hulajnoga Xiaomi

  Mi Electric Scooter - hulajnoga Xiaomi

  Pod koniec kwietnia Xiaomi planuje wprowadzić do Polski nową wersję swojej e-hulajnogi, Mi Electric Scooter Pro. Co oferuje odświeżona iteracja tego modelu?
 • E-hulajnogi i usługa hive debiutują w Warszawie

  E-hulajnogi i usługa hive debiutują w Warszawie

  Elektryczne hulajnogi Lime mają konkurenta. W Warszawie oficjalnie debiutuje hive, czyli e-hulajnogi na minuty. Firma udostępni 400 elektrycznych hulajnóg, które mają stać się częścią miejskiego ekosystemu.