Nowe Technologie - e-czytnik

Artykuły - E-czytnik (16)

 • Nowy czytnik e-booków Prestigio

  Nowy czytnik e-booków Prestigio

  Prestigio wprowadza na rynek nowy model czytnika e-booków PER3884B. Możliwości czytnika dalece wykraczają poza podstawową funkcję tego typu urządzeń - oprócz czytania e-książek można na nim oglądać filmy, zdjęcia i słuchać muzyki.
 • Budżetowy e-czytnik od Empiku

  Budżetowy e-czytnik od Empiku

  Empik rozpoczyna sprzedaż e-czytnika TrekStor Pyrus. Jest to, jak twierdzą przedstawiciele sieci, najtańsze na polskim rynku urządzenie wykorzystujące technologię e-papieru. Jego cena wynosi 299,99 zł. najtańszy czytnik z ekranem
 • IFA 2012: Giętki e-czytnik Wexler - pierwsze wrażenia

  IFA 2012: Giętki e-czytnik Wexler - pierwsze wrażenia

  Na targach IFA 2012 firma Wexler pokazała czytnik z elastycznym ekranem e-ink, który może zrewolucjonizować segment elektronicznych książek.
 • Nowy Kindle z podświetlanym ekranem?

  Nowy Kindle z podświetlanym ekranem?

  Czytnik Amazonu nie ma sobie dziś równych. Konkurencja odpada w przedbiegach zarówno pod względem technologicznym, jak i cenowym. Do tego żaden sklep nie oferuje dostępu do tak wielkiej ilości elektronicznych książek. Czy da się więc stworzyć jeszcze lepszego Kindle'a?
 • TrekStor 3.0 - e-czytnik dla mas

  TrekStor 3.0 - e-czytnik dla mas

  W sieci księgarni Empik pojawił się pierwszy czytnik e-booków, jak twierdzi sieć, "na każdą kieszeń" - e-czynik TrekStor 3.0 .Jakie plany wiąże z nim polski potentat i co ma do zaoferowania samo urządzenie?
 • E-czytnik z technologią mirasol

  E-czytnik z technologią mirasol

  Kyobo, największy sprzedawca książek w Korei oraz Qualcomm prezentują kolorowy czytnik elektronicznych książek wykorzystujący stworzoną przez Qualcomm technologię wyświetlaczy mirasol.