dziwactwa

Artykuły - Dziwactwa (5)

 • Apetyt na dziwactwa

  Apetyt na dziwactwa

  Jedzenie w restauracji nie musi być tylko ucztą dla podniebienia, może być niezapomnianym przeżyciem. W najdziwniejszych restauracjach świata, można odnieść wrażenie, że w takim miejscu górę nad menu biorą atrakcje, dalekie od tych kulinarnych.
 • Dziwactwa Michaela Jacksona

  Dziwactwa Michaela Jacksona

  Michael Jackson mocno zaskoczył rapera i wokalistę Akona, przychodząc na umówione spotkanie w... piżamie!
 • Raul Lozano: To jakieś dziwactwo

  "Gdyby na starcie ktoś mi powiedział, że tylko małymi punktami przegramy pierwsze miejsce w najsilniejszej grupie, to skoczyłbym do góry tak wysoko jak Wlazły - wyznał dla "Super Expressu" Raul Lozano.
 • Kolejne dziwactwo

  Kolejne dziwactwo

  Specjalnie z myślą o miłośnikach ekstrawaganckiego sprzętu komputerowego firma Prolink wprowadziła do swojej oferty kartę graficzną PixelView GeForce FX5900XT Golden Limited, wyposażoną w system chłodzenia PDF drugiej generacji. System PDF to połączenie wiatraka z niewielkim panelem LCD, który pokazuje aktualną temperaturę procesora.
 • Pogodno: "Nasze dziwactwa są naszym walorem"

  Pogodno: "Nasze dziwactwa są naszym walorem"

  Członkowie szczecińskiej formacji Pogodno swój debiutancki album nagrali w 1999 roku dla wytwórni Biodro Records. Po dwóch latach grupa powróciła z kolejnym wydawnictwem "Sejtenik Miuzik & Romantic Loff", wydanym przez dużą firmę Sony Music Polska. Członkowie zespołu z zadowoleniem przyjęli możliwość nagrania materiału dla wielkiego koncernu płytowego i stwierdzili, że w sumie nie robi im różnicy, kto go wydał.

Filmy - Dziwactwa (1)

 • Galeria osobliwości - czyli dziwactwa 2013 roku

  Rok 2013 obfitował w wydarzenia, na które nie można zareagować inaczej, jak tylko zdziwieniem. Wprawiające w osłupienie wynalazki, nietypowe zachowania ludzi i zwierząt, szalone imprezy... Jedno jest pewne - w kategorii "osobliwości roku" nikt nie dorówna Azjatom, którzy mają naprawdę szalone pomysły. Zobaczcie sami...