dziury

Artykuły - Dziury (133)

Filmy - Dziury (5)

 • Miejski autobus wciągnięty przez dziurę w ulicy

  Autobus linii 6015 w Pittsburghu w stanie Pennsylvania (USA) wpadł do dziury, która powstała na jednej z ulic w centrum miasta. Kierowca nie zauważył problemów z drogą i nie dojrzał zagrożenia. Na szczęście na pokładzie przebywał w tym czasie zaledwie jeden pasażer. Służby ratunkowe, które pojawiły się na miejscu zdarzenia chwilę po wypadku, zajęły się nim. Obrażenia nie okazały się poważne. Poważnym problemem było jednak wydostanie ciężkiego pojazdu na powierzchnię. Akcja ratunkowa trwała wiele godzin i sparaliżowała miasto. (STORYFUL/x-news)
 • Jak bezpiecznie omijać dziury? (cz. 1)

  Daniel Dyk z radia RMF wybrał się do Szkoły Jazdy Michała Kościuszki w Krakowie. Tam w bezpiecznych warunkach, pod okiem instruktora Jerzego Smagały, uczył się jak bezpiecznie omijać dziury, które tradycyjnie, w dużych ilościach, zaczęły pojawiać się na polskich drogach.
 • Jak bezpiecznie omijać dziury? (cz. 2)

  Daniel Dyk z radia RMF wybrał się do Szkoły Jazdy Michała Kościuszki w Krakowie. Tam w bezpiecznych warunkach, pod okiem instruktora Jerzego Smagały uczyliśmy się jak bezpiecznie omijać dziury, które tradycyjnie, w dużych ilościach, zaczęły pojawiać się na polskich drogach.
 • Odszkodowanie za urwanie koła?

  Dziury w drogach to prawdziwa zmora kierowców. Jeśli mają pecha i nie zdążą w porę ominąć takiej dziury, czeka ich uszkodzenie felgi, zawieszenia, a nawet urwanie koła. Co wtedy zrobić? Zobaczcie!