Fakty - dziura budżetowa

Artykuły - Dziura budżetowa (5)

 • Francja łata gigantyczną dziurę budżetową

  Francja łata gigantyczną dziurę budżetową

  Rząd Francji przyjął w piątek projekt przyszłorocznego budżetu, zawierający bezprecedensowe wysiłki na rzecz redukcji wydatków i podniesienia dochodów, by osiągnąć w 2013 roku wymagane przez UE zmniejszenie deficytu do 3 proc. PKB z obecnych 4,5 proc.
 • Wyborcza dziura budżetowa

  Wyborcza dziura budżetowa

  Przed wyborami ministrowie domagają się dodatkowych pieniędzy dla swoich branż. Chcą zyskać sympatię elektoratu, dewastując przy okazji budżet.
 • W TVP dziura budżetowa wielkości 200 mln zł

  W TVP dziura budżetowa wielkości 200 mln zł

  200 mln zł - taką stratę finansową zanotować ma TVP na koniec 2009 r. Spółka będzie wnioskować o jej pokrycie do Ministra Skarbu, od którego oczekuje podniesienia kapitału zakładowego telewizji.
 • RMF: Olimpijska dziura budżetowa

  RMF: Olimpijska dziura budżetowa

  Rząd Wielkiej Brytanii, starając się o organizację Igrzysk Olimpijskich w 2012 r., zataił dziurę budżetową w wysokości miliarda funtów - donosi brytyjska prasa. Według tygodnika "Sunday Telegraph" ministrowie wiedzieli o kłopotach finansowych, ale zataili je przed Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim.
 • W tegorocznym budżecie brakuje 5 mld zł

  W tegorocznym budżecie brakuje około 5 miliardów złotych - tak wynika z wewnętrznego dokumentu Ministerstwa Finansów, do którego dotarła sieć RMF. Odpowiedzialnych za to jest wiele osób, ale prawdopodobnie nikt nie poniesie konsekwencji.