Dziewczyny z Dubaju

Artykuły - Dziewczyny z Dubaju (18)

 • "Dziewczyny z Dubaju": Na długo zapamiętacie to trio

  "Dziewczyny z Dubaju": Na długo zapamiętacie to trio

  Olga Kalicka, Paulina Gałązka i Katarzyna Sawczuk to gwiazdy filmu "Dziewczyny z Dubaju". "Na długo zapamiętacie to trio" - przekonuje producentka Dorota Rabczewska-Stępień.
 • Kolejny przystojny Włoch w "Dziewczynach z Dubaju"

  Kolejny przystojny Włoch w "Dziewczynach z Dubaju"

  Pod koniec czerwca do gwiazdorskiej obsady filmu "Dziewczyny z Dubaju" dołączył włoski aktor i model Giulio Berruti. W połowie lipca na planie pojawili się kolejni zagraniczni artyści: Andrea Preti oraz Luca Molinari. Teraz na pokładzie najbardziej oczekiwanej premiery 2021 roku stawił się Iacopo Ricciotti.
 • "Dziewczyny z Dubaju": 500 zł za pokazanie piersi w filmie

  "Dziewczyny z Dubaju": 500 zł za pokazanie piersi w filmie

  To niewątpliwa okazja dla odważnych kobiet o egzotycznej urodzie, które chciałyby wystąpić w reżyserowanym przez Marię Sadowską filmie "Dziewczyny z Dubaju", a przy okazji zarobić. Właśnie takie osoby poszukiwane są do trwających właśnie zdjęć do tej produkcji.
 • Doda: Nadchodzi Era Wodnika. Gorące zdjęcia robią furorę na Instagramie

  Doda: Nadchodzi Era Wodnika. Gorące zdjęcia robią furorę na Instagramie

  Debiutująca w roli producentki filmowej Doda regularnie prezentuje zdjęcia z gwiazdami filmu "Dziewczyny z Dubaju". Nie brak też innych fotografii, które podnoszą temperaturę wśród internautów.
 • Włoskie gwiazdy w "Dziewczynach z Dubaju"

  Włoskie gwiazdy w "Dziewczynach z Dubaju"

  Kolejni zagraniczni aktorzy dołączają do obsady najbardziej skandalizującego filmu przyszłego roku. "Dziewczyny z Dubaju" rozpalą polskie kina 22 stycznia 2021 roku, a pomogą im w tym Andrea Preti oraz Luca Molinari.
 • Doda zatrudniła kolejnego przystojnego Włocha

  Doda zatrudniła kolejnego przystojnego Włocha

  Doda ujawniła kolejne nazwisko z obsady filmu, którego jest producentką. Do jednej z ról zaangażowany został Włoch Luca Molinari. To już drugi pochodzący z Italii przystojniak, który wystąpi w tej produkcji. Pod koniec czerwca Doda pochwaliła się bowiem, że w "Dziewczynach z Dubaju" zagra aktor i model Giuliop Berruti.
 • Doda i dziewczyny w Dubaju

  Doda i dziewczyny w Dubaju

  W związku z pracami na planie "Dziewczyn z Dubaju", Doda, która jest współproducentką filmu, poleciała razem z reżyserką Marią Sadowską do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Od razu po wylądowaniu w Dubaju zamieściła na Instagramie filmik ze "skromnego i dyskretnego wejścia" na lotnisko. "Polish Super Women" - podpisała wideo.
 • Doda szuka Arabów do filmu

  Doda szuka Arabów do filmu

  Z opublikowanych w ostatnich dniach ogłoszeń castingowych można było wywnioskować, że film reżyserowany przez Marię Sadowską i produkowany przez Dodę i jej męża zmienił tytuł i od teraz nazywać się będzie "Emi". Na obecną chwilę nic takiego nie miało jednak miejsca. "Jedynym obowiązującym tytułem w tym momencie są 'Dziewczyny z Dubaju'" - mówi PAP Life Justyna Goździewska z dystrybutora filmu Marii Sadowskiej, firmy Kino Świat.
 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.
 • ​"Dziewczyny z Dubaju": Doda zachwycona polskim aktorem!

  ​"Dziewczyny z Dubaju": Doda zachwycona polskim aktorem!

  W filmie "Dziewczyny z Dubaju", którego producentką jest Doda, jedną z głównych ról zagra Józef Pawłowski. To, że aktor przyjął propozycję wzięcia udziału w tym projekcie, bardzo ucieszyło wokalistkę. Jak zdradziła, jest fanką talentu Pawłowskiego i zawsze chciała z nim współpracować.

Filmy - Dziewczyny z Dubaju (1)