dziewczyny

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Dziewczyny (serial) , Dziewczyny (Film (2014)[God Help the Girl] Reż.Stuart Murdoch)

Artykuły - Dziewczyny (595)

Filmy - Dziewczyny (32)

 • Chciała zjeść w trakcie prowadzenia auta. Jak to się skończyło?

  Pewna dziewczyna chciała zaprezentować ciekawy sposób na upieczenie dwóch pieczeni przy jednym ogniu. Jej celem było jednoczesne prowadzenie auta i konsumpcja smakołyków z restauracji McDonald's. Wszystko szło zgodnie z planem, do momentu naciśnięcia gazu. Zobaczcie, jak był finał!
 • Tańczą na rurze w duecie. W pewnym momencie stało się to

  Taniec na rurze to niełatwa sprawa. Szczególnie, jeśli ćwiczysz go w duecie. Zobaczcie, jak pewna karkołomna figura wyszła dwójce dziewczyn. Wszystko szło gładko, do momentu gdy...
 • Dziewczyny z Włoch grają w tenisa na dachach swoich domów

  Z powodu koronawirusa sportowcy na całym świecie mają pod górkę z utrzymaniem swojej ćwiczeniowej rutyny. Zamknięte boiska, trasy biegowe, baseny zmuszają do zawieszenia aktywności na kołku. Ale to chyba nie jest podejście prawdziwego sportowca. Jeśli może, będzie on szukał każdej sposobności do ćwiczeń. Tak też było w przypadku Vittorii i Caroli, dwóch dziewczyn z północnych Włoch. Na co dzień trenują tenis w lokalnym klubie. Po wprowadzeniu kwarantanny trener zachęcił zawodniczki do znalezienia alternatywnego sposobu ćwiczeń. Nie spodziewał się jednak, że dziewczyny poradzą sobie w tak oryginalny sposób. Krótkie wideo, które opublikowały podlinkowały już światowe gwiazdy tenisa, Tracy Austin i Stefanos Tsitsipas. Oboje byli pod wrażeniem determinacji i umiejętności młodych Włoszek.
 • Dziewczyny ćwiczyły taniec na rzurze. Pies skradł całe show

  Podczas prób dziewczyn, do pokoju wpadł ich pies, który postanowił skraść całe show. Oglądajcie do końca.