dziewczynka

Artykuły - Dziewczynka (185)

Filmy - Dziewczynka (128)

 • Tego na pewno się nie spodziewał! Dzielna 10-latka odstraszyła złodzieja sprzed swojego domu

  To się nazywa prawdziwa odwaga. 10-letnia dziewczynka przegoniła mężczyznę, który chciał włamać się do jej domu. Gdy próbował otworzyć drzwi, Lola niespodziewanie wyskoczyła z samochodu, zmuszając go do błyskawicznej ucieczki. Jej wyczyn uchwyciła kamera zewnętrzna, a dumni rodzice podzielili się ze światem nagraniem. Przyznali, że od zawsze mówili córce, by krzyczała głośno jeśli będzie w niebezpieczeństwie.
 • To nie mogło się skończyć inaczej. 5-letnia kaskaderka zaprezentowała umiejętności na hulajnodze

  Grunt to pasja! Ta 5-latka ewidentnie ma zadatki na kaskaderkę. Dziewczynka bez cienia strachu zjechała na hulajnodze z górki prosto w piach. Mała wylądowowała na twarzy, ale niczym prawdziwy zuch podniosła się i otrzepała. Pora na kolejną próbę?
 • Dziewczynka płacze na wieść o tym, że będzie miała braciszka

  Ta dziewczynka dostała od rodziców wiadomość o nadchodzących narodzinach brata. Jak tylko się o tym dowiedziała, wybuchła płaczem. Jej marzeniem było mieć młodszą siostrę. Udobruchały ją dopiero słodycze załączone do wiadomości. Kto wie, może przekona się, że młodsi bracia też są fajni!
 • Dziewczynka próbowała zagonić koguta do kurnika

  Te dwie dziewczyny dostały zadanie zagnania koguta do kurnika. Kogut jednak ewidentnie nie chciał jeszcze wracać za kratki i postanowił trochę pobiegać. A że akurat na jego drodze stała jedna z dziewczynek... zobaczcie, jak skończyła się cała sytuacja.