dziewczynka

Artykuły - Dziewczynka (185)

Filmy - Dziewczynka (79)

 • Córka rzuciła się w jego ramiona. Wzruszające

  Dziecko czekające na rodzica to piękny i wzruszający widok. Zobaczcie, jak na powrót swojego ojca oczekiwała pewna dziewczynka. Całość wzrusza jeszcze bardziej, gdy dowiemy się, że mężczyzna nie jest jej biologicznym ojcem, ale wraz z żoną adoptował małą, która wiele miesięcy spędziła w rodzinie zastępczej.
 • Nauka zdalna w stylu alpejskim

  10-letnia Włoszka Fiammetta Melis z Caldes w Trydencie ma lekcje online na wzgórzu. W przerwach pasie kozy.
 • Wprawiła mamę w osłupienie. Wszystko dla... słodyczy

  Chcesz ukryć słodycze przed swoim dzieckiem? Lepiej dobrze przemyśl kryjówkę. Okazuje się, że wysokie szafki wcale nie są stuprocentowym zabezpieczeniem. Co zwinniejszy, a może co bardziej żądny łakoci maluch z łatwością dobierze się do nawet najlepiej przygotowanej skrytki. Choćby oznaczało to wspinanie się po lodówce. Zobaczcie sami!
 • Młoda dama o gołębim sercu. Zobaczcie

  "Przecież nie pozwolę mu zmoknąć" — musiała myśleć pewna dziewczynka, którą kamera nagrała w trakcie wzruszającej sytuacji. Młoda dama, stojąc z parasolem w strugach deszczu, zamiast siebie osłaniała nim psa. Czworonóg chyba nie do końca zdawał sobie sprawę z niezwykle komfortowej sytuacji w jakiej się znalazł, bowiem kręcił się jak na karuzeli. Zobaczcie