dziewczyna

Artykuły - Dziewczyna (386)

Filmy - Dziewczyna (65)

 • Dziewczyna huśta się nad wodą. W pewnym momencie...

  Akrobacje na linie to niełatwa sprawa. Zobaczcie, jak skończyły się w przypadku tej dziewczyny. Wisząca nad wodą liną miała służyć jako huśtawka i do pewnego momentu rzeczywiście służyła... Na szczęście można było tam miękko wylądować.
 • Chłopak przyjeżdża zaprosić dziewczynę na studniówkę. Co tam się stało!

  Pewien chłopak wybrał się samochodem do swojej dziewczyny. Wyposażony w piękny bukiet kwiatów, chciał zaprosić ją na studniówkę. Los chciał, że wybranka akurat praktykowała jazdę konną. Gdy chłopak wysiadł z auta i podszedł z kwiatami, dziewczyna przyjęła je z gracją, a już po chwili... leżała na ziemi. Być może koń również poczuł silne emocje i w ferworze pognał przed siebie, zrzucając przy okazji młodą amazonkę. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło!
 • 11-latka z Argentyny wspina się na wiatrak, by złapać zasięg i... wysłać pracę domową nauczycielowi

  W czasie koronawirusa dzieci na całym świecie muszą uczyć się zdalnie. Niestety nie wszystkie dysponują komputerem i sprawnym internetem. Z takim wyzwaniem musiała zmierzyć się m.in. 11-letnia mieszkanka Argentyny. Joaquina mieszka daleko od miasta i słaby zasięg często uniemożliwia jej komunikację z klasą. Znalazła jednak kreatywny sposób na dostarczanie swoich prac domowych. Najpierw robi im zdjęcie telefonem, a następnie jedzie konno do wiatraka nieopodal jej domu. Dziewczynka wdrapuje się na niego, aby uzyskać lepszy zasięg i móc wysłać prace nauczycielowi.
 • Chłopak wymyślił oryginalny żart. Chciał przestraszyć swoją dziewczynę

  Ten chłopak miał dość niekonwencjonalny sposób na wycięcie żartu swojej dziewczynie. Wszystko wyglądało tak, jak gdyby niewinnie myszkował w lodówce, ale prawda była zupełnie inna. Musicie to zobaczyć!